Popisywał się przed dziewczynami. Ze szpitala trafi do więzienia

Popisywał się przed dziewczynami. Ze szpitala trafi do więzienia

00098ZMCU1LY2FWD-C122-F4

Podaj dalej

Pewien młody zielonogórzanin, który popisywał na skuterze przed koleżankami, wykonywane na drodze publicznej, zakończył w szpitalu. Wkrótce trafi także na kilka miesięcy do więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 24 września, wieczorem na ul. Botanicznej. Jadący skuterem młody mężczyzna popisywał się przed dziewczynami. Upadł i złamał rękę oraz nogę. Jego kolega od razu trafił do więzienia, bo był poszukiwany.

Z relacji świadków zdarzenia jasno wynikało, że 25-latek szalał na jednośladzie, by zaimponować koleżankom. Niestety umiejętności jazdy okazały się niewystarczające.

W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się uderzając w nawierzchnię. Konieczne było wezwanie pogotowia ratunkowego. Na miejscu pojawił się też patrol policji.

Motocyklista bez wyobraźni roztrzaskuje się o samochód i wpada do… bagażnika Hyundaia

Po opatrzeniu przez zespół medyczny, 25-latek decyzją lekarza został zabrany do szpitala. Podczas sprawdzania danych mężczyzny w policyjnej bazie okazało się natomiast, że  jest poszukiwany do odbycia kary. Po wyjściu ze szpitala, mężczyzna trafi wprost do aresztu, gdzie odbędzie kilkumiesięczny wyrok pozbawienia wolności.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News