Policjanci odzyskali skradzione auta o wartości 250 tys. złotych

Policjanci odzyskali skradzione auta o wartości 250 tys. złotych

kradzione auta_01

Podaj dalej

Głogowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej, odzyskali dwa luksusowe pojazdy marki BMW X5 oraz Dodge Ram. Wartość pojazdów to kwota ponad 250 tys. złotych. W sprawie zatrzymano dwóch podejrzanych mieszkańców Głogowa w wieku 28 i 30 lat, którzy działali w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W wyniku realizacji sprawy operacyjnej, policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej z komendy powiatowej w Głogowie zatrzymali dwóch  podejrzanych. Obydwaj mężczyźni są mieszkańcami Głogowa w wieku 28 i 30 lat.

Podejrzani w wynajmowanym garażu przechowywali skradziony na terenie Holandii samochód BMW X5, wartości 90 tys. złotych. W innym miejscu policjanci ujawnili skradziony na terenie Głogowa pojazd Dodge Ram o wartości 160 tys. złotych.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego podejrzani już usłyszeli zarzuty paserstwa za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Policjanci w dalszym ciągu prowadzą czynności, zmierzające do zatrzymania pozostałych osób związanych z kradzieżą pojazdów.

Kielce: Busiarz przyoszczędził na przeglądzie, ale w końcu trafił na inspektorów ITD

Źródło: KPP w Głogowie

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News