Policja nagrała srogi dzwon na A4. Auto zrobiło kilka piruetów w powietrzu

Policja nagrała srogi dzwon na A4. Auto zrobiło kilka piruetów w powietrzu

nagr

Podaj dalej

Drugi dzień świąt na autostradzie A4 nie należał do najbezpieczniejszych. W pobliżu miejscowości Kryspinów w okolicach 11:00 aż dwa samochody stracił tam kontakt z podłożem.

Najpierw policja dostała wezwanie do interwencji dachującego pojazdu na 406. kilometrze autostrady A4 w kierunku Rzeszowa. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze z Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie. Zabezpieczyli oni miejsce wypadku oraz udzielili pomocy poszkodowanej kierującej.

Zdarzenie drogowe km 406 autostrady A4 m. Kryspinów

W dniu 26 grudnia br. około godziny 11:00 policjanci z Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie udali się na 406 km autostrady A4, kierunek Rzeszów gdzie miało mieć miejsce dachowanie pojazdu. Po przybyciu policjanci oznakowali miejsce zdarzenia i niezwłocznie udzielili pomocy poszkodowanej kierującej. Podczas likwidacji kolizji doszło do kolejnego zdarzenia drogowego, które zarejestrował widerejestrator pojazdu służbowego. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Na szczęście nikt nie poniósł poważnych obrażeń. Apelujemy o dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych !

Gepostet von Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie am Donnerstag, 26. Dezember 2019

Jednak niedługo potem ich wideorejestrator nagrał kolejny wypadek w tym miejscu. Samochód osoby wpadł w poślizg i uderzając o nasyp na poboczu wykonał kilka piruetów w powietrzu. Szczęśliwie pojazd nie uderzył w żadne inne auto oraz nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Publikując to nagranie policja apeluje o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków. My dodatkowo sugerujemy o dostosowanie jej do swoich umiejętności, które warto regularnie weryfikować i próbować podnosić ich poziom.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News