Pokój w Fairmont Hairpin Suite na czas trwania GP Monako kosztuje więcej niż nowe BMW Serii 5

Spanie w Monte Carlo podczas weekendu Formuły 1 jest poza zasięgiem większości fanów. Najlepszym przykładem jest Hotel Fairmont z widokiem na najwolniejszy zakręt w całym kalendarzu F1. Cena za nocleg dla 2 osób od czwartku do niedzieli wyniesie tu bagatela 229 tysięcy złotych. 

Pokój w Fairmont Hairpin Suite na czas trwania GP Monako kosztuje więcej niż nowe BMW Serii 5
Podaj dalej

Jeśli wybieracie się na wyścig do księstwa, prawdopodobnie najlepszym pomysłem na znalezienie noclegu będzie pobliska Nicea. Wspaniałe miasto ma szeroki wachlarz możliwości, dzięki czemu łatwo dopasujemy spanie do możliwości naszego portfela. 

Jeśli są one nieograniczone, mamy dla was wspaniałą propozycję. Za jedyne 229 000 zł dostępny jest 2-osobowy pokój Fairmont Harpin. To prawdopodobnie jedyny hotel w okolicy, w którym pokój z widokiem na ulicę jest droższy, niż ten z widokiem na morze. 

Jeśli jednak znudzi wam się oglądanie Lewisa Hamiltona i spółki z poziomu balkonu, możecie zawsze wjechać windą na dach, ubrać kąpielówki, wziąć do ręki drinka z palemką i wskoczyć do chłodnego basenu, z którego widok na tor powinien być jeszcze lepszy. 

W ogłoszeniu czytamy, że pokój zapewnia idealny widok na nawrót – widzimy zarówno wejście, środek jak i wyjście z zakrętu. To bardzo techniczna część toru, podczas której kierowcy F1 muszą wyjątkowo skupić się na swojej robocie. Co roku zdarzają się tu widowiskowe wypadki. 

Oprócz widoku, hotel oferuje także specjalnie przygotowany bufet „Grand Prix”, w którym znajdziecie szeroki wachlarz najlepszych szampanów, win, piw czy napojów gazowanych. 

Przeczytaj również