Toyota Hilux wyróżniona w prestiżowym plebiscycie. To niezawodny pick-up na rynku brytyjskim

Toyota Hilux zasłużenie zdobyła tytuł niezawodnego pick-upa na brytyjskim rynku w tegorocznej edycji Carbuyer Used Car Awards 2023 rok. Model ten został wyróżniony za swoją jakość, imponujące możliwości terenowe oraz rozszerzoną gwarancję oferowaną przez program Toyota Relax. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza nie tylko solidność techniczną i wydajność Hiluxa, ale też zaufanie konsumentów do marki Toyoty. W dzisiejszym artykule dowiecie się kilku ciekawych rzeczy o tym niesamowitym samochodzie. Gotowi? W takim razie zaczynajmy.

Toyota Hilux wyróżniona w prestiżowym plebiscycie. To niezawodny pick-up na rynku brytyjskim
Podaj dalej

Toyota Hilux wyróżniona w prestiżowym plebiscycie

Toyota została wybrana najlepszym użytkowym pick-upem w 2023 roku. Model ten znany ze swojej trwałej konstrukcji i doskonałych właściwości terenowych został po raz kolejny wyróżniony na rynku aut używanych z największą niezawodnością. Najlepsze 16 pojazdów z drugiej ręki zostało ocenione pod kątem kluczowych kryteriów: trwałości, stosunku ceny do jakości i niezawodności. Jurorzy zwracali także uwagę na wrażenia z jazdy, praktyczność i wyposażenie. 

,,Wytrzymała, niezawodna i wszechstronna Toyota Hilux spełnia wszystkie podstawowe wymagania, których kupujący szukają w używanym pick-upie. Z gwarancją do 10 lat, jest to najlepszy zakup pod każdym względem” – stwierdziło jury.

Toyota Hilux ma już za sobą 55 letnią historię niezawodności i wciąż wyznacza standardy w segmencie pick-upów. Na niezawodność modelu składa się nie tylko wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach, ale również wysoka jakość wykonania. Obecnie pick-up sprzedawany jest w ponad 180 krajach, a liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła już 20 milionów.

8 generacja Hiluxa została zaprojektowana całkowicie na nowo na innowacyjnej platformie ramowej, którą wyróżniają wyjątkowe możliwości terenowe oraz trwałość. Pojazd ten oferuje różne opcje  nadwozia: pojedyncza, podwójna kabina lub półtorej kabiny.

Toyota Hilux we wszystkich wersjach nadwozia posiada napęd na cztery koła. Pojazd może pochwalić się wiodącymi w swojej klasie zdolnościami przewożenia towarów (do 1000 kg) oraz holowniczymi (do 3500 kg).

Dodatkowo oferta tego modelu została poszerzona o jeszcze bardziej komfortowy, bogato wyposażony i pełen sportowych akcentów wariant GR SPORT.

Rozszerzona ochrona gwarancyjna dla pick-upa Hilux

Podstawowa gwarancja na Toyotę Hilux obejmuje każdą usterkę wynikającą z wadliwej produkcji lub montażu pod warunkiem normalnej eksploatacji. Ważna jest na okres 3 lat lub do 100 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi pierwsze.

Właściciele pick-upa po wygaśnięciu podstawowej gwarancji mogą skorzystać z programu Toyota Relax. Pozwala on na cykliczne przedłużanie ochrony gwarancyjnej nawet do 10 lat lub do przebiegu 185 000 km. Programem mogą zostać objęte wszystkie pojazdy marki, które zostały zakupione w Autoryzowanych Stacjach Dilerskich Toyoty na terenie Unii Europejskiej. Jedyne co musimy zrobić, to umówić się na przegląd Relax w Autoryzowanym Serwisie Obsługi Toyota. 

Jeśli chcemy kupić Toyotę Hilux wystarczy, że wybierzemy się do jakiejkolwiek stacji dealerskiej marki. Możemy również złożyć wizytę w salonie Toyota Professional, zajmującym się sprzedażą i obsługą pełnej gamy samochodów użytkowych japońskiego producenta. 

Specjalistyczne stacje dealerskie powstały w związku z rozbudową gamy modelowej samochodów dostawczych. Składa się ona z modeli:

  • van PROACE City
  • bezemisyjny PROACE City Electric
  • osobowy van PROACE Verso
  • dostawczy PROACE
  • elektryczny PROACE Electric
  • Hilux

Przeczytaj również