Rewolucyjny namiot od Porsche. Takich widoków na biwaku jeszcze nie było

Rewolucyjny namiot od Porsche. Takich widoków na biwaku jeszcze nie było

Rewolucyjny namiot od Porsche. Takich widoków na biwaku jeszcze nie było

Podaj dalej

Porsche przedstawia nowy namiot dachowy Porsche Tequipment. Jest to praktyczny sprzęt do przygodowej turystyki, który zamienia samochód sportowy w pokój hotelowy dla miłośników przyrody. Sprzedaż u partnerów handlowych marki już ruszyła, a dostawy rozpoczną się w listopadzie tego roku.

Nowy namiot dachowy Porsche Tequipmen

Namiot dachowy Porsche Tequipment jest świetną propozycją dla miłośników przyrody oraz szybki samochodów. Jego twardy futerał został opracowany w centrum rozwoju Porsche w Weissach, a także współprojektowany przez Studio F.A. Porsche w Zell am See. Namiot można zamontować na systemach transportu dachowego w modelach 911 , Macan, Taycan, Panamera i Cayenne z relingami lub bez nich. Ponadto dwuosobowy Porsche Tequipment posiada w standardzie dwa boczne okna oraz okno dachowe, pozwalając tym samym na oglądanie pięknych widoków. 

Namiot można już kupić u partnerów handlowych Porsche za 24 tys. zł brutto, a dostawy ruszą w listopadzie 2022 roku.

Powierzchnia podłogi w rozłożonej pozycji ma wymiary 210 x 130 cm. Namiot wyposażono w komfortowy materac z pianki, który zapewnia pełen komfort. 

W namiocie dachowym Porsche najbardziej ceni się to, że można go bardzo szybko rozstawić. Na samym początku należy zwolnić blokady bezpieczeństwa, a następnie lekko unieść twardy futerał. Potem otwiera się go z wykorzystaniem dwóch gazowych amortyzatorów. Następnie rozkłada się strefę podłogi i zapewnia stabilizację. Na samym końcu przychodzi rozłożenie samego namiotu oraz naciągnięcie go czterema pałąkami. 

Dwa warianty kolorystyczne dostępne dla każdego

Turbo S

Dla nabywców przygotowano dwa warianty kolorystyczne futerału: czarny/ciemnoszary oraz czarny/jasnoszary. Każda wyróżnia się czarnym, matowym napisem ,,Porsche”. Co więcej, wkrótce oferta zostanie uzupełniona o dodatkowe akcesoria Porsche Tequipment, takie jak: podgrzewany koc, organizer na buty i torbę. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News