Renault prezentuje nową wersję modelu Zoe w odświeżonej formie

Renault prezentuje nową wersję modelu Zoe w odświeżonej formie

Renault prezentuje nową wersję modelu Zoe w odświeżonej formie

Podaj dalej

Renault Zoe to najlepiej sprzedający się elektryczny samochód miejski w całej Europie. Co ciekawe, został on zaprezentowany w nowej gamie modelowej. Zmianie uległo wyposażenie oraz pojawił się nowy kolor nadwozia Szary Schiste.

Coraz większe sukcesy Renault Zoe 

Przez ostatnie lata Renault Zoe odnosiło coraz większe sukcesy na rynku, dzięki temu z roku na roku sprzedaż tego modelu systematycznie rosła. Głównym czynnikiem, dla którego Zoe zawdzięcza swój sukces to systematyczne unowocześnienie technologii oraz zmieniającej się stylistyce. Warto wspomnieć o tym, że to ostatnie zaczyna przyciągać coraz większą liczbę kierowców. Największym osiągnięciem Zoe bezapelacyjnie jest fakt, że przez ostatnie 10 lat był to samochód elektryczny najlepiej sprzedający się w Europie. Do końca maja bieżącego roku sprzedano niemal 380 000 egzemplarzy tego modelu 

Nowa wersja Zoe Iconic 

Nowa, a zarazem topowa wersja Iconic posiada bazowo 17-calowe szare obręcze kół ze złotymi, ozdobnymi akcentami. Akcenty znajdują się również na grillu oraz obramowaniach reflektorów przeciwmgłowych, a dolna część drzwi zdobią boczne naklejki z nowym wzorem. Co więcej, wnętrze ZOE wyróżnia się tapicerką z ekologicznej skóry łączonej z tkaniną stworzoną z materiałów pochodzących z recyklingu. Na tapicerce jest taki sam wzór jak na naklejkach na drzwiach. Boczne krawędzie przednich siedzeń zdobi złote oblamowanie, które ma podkreślać ich wyjątkowy kształt. Ekran multimedialny o wielkości 9,3 cala posiada wbudowaną nawigację oraz funkcję duplikacji ekranu smartfona. Ponadto wersja ta standardowo zawiera światła przeciwmgłowe, system kontroli martwego pola, kartę Hands Free i system Easy Park Assist.

Osoby zainteresowane zakupem muszą wiedzieć, że wersja Zoe Iconic jest dostępna w cenie od 169 500 PLN brutto. 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News