Nowe skutery 125 CC w gamie Suzuki

Nowe skutery 125 CC w gamie Suzuki

Nowe skutery 125 CC w gamie Suzuki

Podaj dalej

W październiku do oferty Suzuki Motor Poland dojdą dwa nowe skutery. Modele Address 125 i Avenis 125 są idealną propozycją dla kierowców, którzy poszukują praktycznych oraz zwinnych pojazdów do codziennych dojazdów.

O Address 125 i Avenis 125, a także ich silniku

Skutery Address 125 i Avenis 125 zadebiutują w europejskich salonach Suzuki w październiku 2022 roku. Pierwszy z nich jest najlepiej sprzedającym się modelem w swojej klasie w Indiach. Sprzedano ponad 4 miliony jego egzemplarzy od dnia premiery w 2007 roku. Co ciekawe, Avenis 125 zadebiutował w Indiach w lutym tego roku i już notuje świetne wyniki sprzedaży.

Napęd obydwu skuterów stanowi emitujący niewielkie ilości spalin silnik. Jest to jednocylindrowy, chłodzony powietrzem silnik 124 cm3 z technologią Suzuki Eco Performance-SEP. Łączy on w sobie oszczędność z niezwykłymi osiągami, według WMTC na jednym litrze można przejechać 52,6 km.

Wygląd i wyposażenie skuterów

Address 125 charakteryzuje miękka linia, którą podkreślają chromowane akcenty oraz zaokrąglone elementy nadwozia. Klasycznego wyglądu dodaje mu również reflektor LED z pionowymi światłami „pozycyjnymi”.

Skuter wyposażony jest w przydatny duży analogowy prędkościomierz z cyfrowym wyświetlaczem i podświetleniem Suzuki Eco Drive. Długa, płaska zarazem miękka kanapa tego jednośladu zapewnia wygodę zarówno kierowcy, jak i pasażerowi. Jeszcze więcej komfortu dodają też: schowek pod siedzeniem i lewą częścią osłony, podwójne haczyki oraz gniazdo USB. 

Avenis 125 cechuje lekkie nadwozie, krótki rozstaw osi i sportowy wygląd. Ponadto wyróżnia go agresywny design, który uwydatnia dwutonowe malowanie, „klinowa” tylna część nadwozia, uniesiony tłumik, a także reflektory LED.

Skuter ten posiada przejrzysty i intuicyjny, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników z ekranem LCD oraz wskaźnikiem Suzuki Eco Drive. Włącza się on podczas najbardziej ekonomicznej jazdy. Oprócz udogodnień, które zastosowano w Address 125 w Suzuki Avenis 125 znajdują się dodatkowo poręczne schowki z przodu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News