Mercedes-Benz Store nowe oblicze internetowego salonu marki

Mercedes-Benz Store nowe oblicze internetowego salonu marki

Mercedes-Benz Store nowe oblicze internetowego salonu marki

Podaj dalej

Teraz można kupić nowego Mercedesa dostępnego od ręki bez wychodzenia z domu, wystarczy jedynie odwiedzić stronę internetową Mercedes-Benz Store. Internetowy salon sprzedaż zawiera wszystkie nowe pojazdy marki, które znajdują się aktualnie w ofercie dealerów z całej Polski. Swój debiut ma właśnie jego nowa udoskonalona wersja.

O Mercedes-Benz Store

Mercedes-Benz Store jest salonem online z ofertami nowych Mercedesów dostępnych u dealerów. Teraz będzie on integralną częścią strony internetowej Mercedesa. 

Internetowy salon sprzedaży umożliwia zapoznanie się z ofertą nowych samochodów dostępnych od ręki w sieci dealerskiej Mercedes-Benz Polska. W ten sposób bez wychodzenia można łatwo i wygodnie poznać szczegóły prezentowanych aut, a także sprawdzić warianty ich finansowania. Do skontaktowania się z salonem, w którym jest wybrany pojazd, wystarczy tylko kilka kliknięć. Po wysłaniu zapytania ze strony, dealer przedstawi spersonalizowaną ofertę na wskazany samochód, co ułatwi bezpośredni zakup w fizycznym salonie.

W aktualnej ofercie Mercedes-Benz Store znajduje się aż kilkaset nowych pojazdów, w tym najnowsze modele marki, takie jak nowa Klasa C, czy biznesowa limuzyna EQE. Dodatkowo nabywcy zainteresowani zelektryfikowanymi modelami Mercedes-EQ mogą skorzystać z palety samochodów oferowanych z bezpłatnym Wallboxem Mercedes-Benz.

Nowe funkcje 

Mercedes-Benz Store po ostatnich zmianach zdecydował się na kolejne przydatne funkcje, które ułatwiają wyszukiwanie wymarzonego pojazdu. Stworzono takie sekcje jak: ,,Zainspiruj się”, czy ,,Bestsellery”. Takie zmiany pozwalają na filtrowanie samochodu pod kątem szczególnych preferencji, m.in. hybrydowy napęd plug-in, bądź linia wyposażenia AMG. 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News