Maja Włoszczowska wraz z Fordem odwiedza Bikepark w Czarnej Górze

Maja Włoszczowska wraz z Fordem odwiedza Bikepark w Czarnej Górze

Maja Włoszczowska wraz z Fordem odwiedza Bikepark w Czarnej Górze

Podaj dalej

Jeszcze nie oglądaliście drugiego odcinka z cyklu ,,Maja Explorer”? W drugiej odsłonie serii Maja Włoszczowska z pomocą Forda Explorera dociera na Dolny Śląsk, w Sudetach. Odkrywa oraz prezentuje widzom alternatywną, znacznie bardziej wymagającą formę kolarstwa, która pozwala poczuć zastrzyk adrenaliny. Jednocześnie odrywając nas od codziennej rzeczywistości.

Maja Włoszczowska z niecodziennym podejściem do roweru

,,W pierwszym odcinku cyklu “Maja Explorer” odkrywaliśmy moje rodzinne strony, czyli okolice Jeleniej Góry. W drugim odcinku postanowiłam zostać jeszcze chwilę na Dolnym Śląsku, żeby wraz z Arkadiuszem Perinem, moim trenerem techniki jazdy przed Igrzyskami w Rio, pokazać nieco inne podejście do roweru. Takie, w którym zadanie napędzania przejmuje na siebie… grawitacja. Sądzę, że to co pokazujemy w drugim odcinku pozwoli spojrzeć na rower z nieco innej perspektywy. Mam nadzieję, że pozwoli również odkryć kolarstwo zupełnie na nowo. Zapraszam do oglądania” – powiedziała Maja Włoszczowska.

Na czym polega nowa seria od Forda?

Bardzo dobrze przyjęty przez widzów seria ,,Maja Explorer” został stworzony przez Ford Polska. Główną bohaterką serialu jest Maja Włoszczowska, która za kierownicą niesamowitego hybrydowego Forda Explorera rusza w Polskę. Celem tego wszystkiego jest znalezienie najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Lokacje są zarówno rekreacyjne jak i sportowe. Maja w zgodzie z duchem Explorera, odkrywa najciekawsze zakątki naszego kraju, spotykając się z fascynującymi ludźmi. Dodatkowo opowiada o różnych odmianach kolarstwa, promując przy tym sportowy oraz zdrowy styl życia. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News