Lexus zaprasza na Festiwal „Chopin i jego Europa 2022”

Lexus zaprasza na Festiwal „Chopin i jego Europa 2022”

Lexus zaprasza na Festiwal „Chopin i jego Europa 2022”

Podaj dalej

Lexus od wielu lat wspiera sztukę oraz kulturę, będąc mecenasem najbardziej prestiżowych wydarzeń. Od 2009 roku Lexus jest również partnerem Narodowego Instytutu im. Fryderyka Chopina. Na tegorocznej edycji pojawią się SUV-y NX drugiej generacji oraz limuzyny ES.

Pojazdy Lexusa zapewniają komfort muzykom

Samochody Lexusa towarzyszą kolejnym edycjom Festiwalu „Chopin i jego Europa” już od 13 lat. Limuzyny, a także SUV-y marki transportują muzyków między salami koncertowymi, bezpiecznie oraz komfortowo. Dodatkowo doskonale wyciszone kabiny i wydajne napędy hybrydowe zapewniają im idealne warunki do skupienia się przed każdym występem.

W 2022 roku Lexus przekazał do dyspozycji artystom oraz organizatorom Festiwalu „Chopin i jego Europa” swoje najlepsze modele. Wszystkie wyposażone są w napędy hybrydowe najnowszej generacji i przeważają wśród nich komfortowe SUV-y NX drugiej generacji oraz limuzyny ES.

Partnerstwo Lexusa to nie tylko auta

Współpraca Lexusa z Narodowym Instytutem im. Fryderyka Chopina nie polega tylko na przekazaniu samochodów. Marka wyprodukowała spot reklamowy, który promuje Festiwal „Chopin i jego Europa 2022”. Występujący w roli głównej Bruce Liu jest zwycięzcą XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Festiwal w Warszawie rozpoczął się wczoraj 14 sierpnia i będzie trwał do 31 sierpnia.

Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć, na swojej stronie internetowej Lexus udostępnia transmisję na żywo z aż 13 koncertów. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News