Kolarstwo zjazdowe w Trójmieście, czyli piąty odcinek ,,Maja Explorer”

Kolarstwo zjazdowe w Trójmieście, czyli piąty odcinek ,,Maja Explorer”

Kolarstwo zjazdowe w Trójmieście, czyli piąty odcinek ,,Maja Explorer”

Podaj dalej

Wczoraj na kanale Ford Polska swoją premierę miał piąty odcinek z serialu ,,Maja Explorer”. Widzowie mogą obejrzeć go na platformie YouTube. W tej odsłonie serii Maja Włoszczowska przenosi widzów w nadmorski klimat, w rejony Trójmiasta.

Co wydarzyło się w piątym odcinku ,,Maja Explorer”?

,,Może się wydawać, że nadmorskie kurorty to miejsca oczywiste i mało odkrywcze. W tym odcinku nie liczcie jednak na przejażdżki bulwarami przy zachodzącym słońcu, ani na rowerowe wycieczki brzegiem morza przy asyście parawanów. Wspólnie odkryjemy zupełnie inne rowerowe oblicze Trójmiasta. Sprawdzimy jak można połączyć rower z muzyką, a siłę mięśni z energią elektryczną. Odwiedzimy również niezwykłe miejsce nazywane przez niektórych „rowerowym Disneylandem”. Zapraszam na odcinek pełen nieoczywistych połączeń” – powiedziała Maja Włoszczowska.

W piątym odcinku Maja Włoszczowska opowie widzom o rowerze elektrycznym i zwiedzi na nim wymagające, nadmorskie ścieżki do kolarstwa górskiego. Przewodnikiem, a zarazem gościem specjalnym odcinka będzie polski raper i producent muzyczny znany pod pseudonimem L.U.C. W 2010 roku otrzymał nagrodę Paszport Polityki za nowatorskie łączenie dziedzin oraz gatunków. Na scenie światowej zasłynął tworząc między narodowy big-band, Rebel Babel Ensemble, czyli nieograniczoną orkiestrę orkiestr dętych. Co więcej, zagrało w niej już kilka tysięcy muzyków z całej Europy.

Jak przyjęła się nowa seria od Forda w ciągu ostatnich czterech tygodni? 

Bardzo ważną informacją jest to, że pierwsze cztery odcinki z cyklu ,,Maja Explorer” cieszą się coraz to większą popularnością w serwisie YouTube. Warto wspomnieć o tym, że w przeciągu ostatnich czterech tygodni serial obejrzało ponad 150 tys. widzów.

Jeszcze nie słyszeliście o serialu ,,Maja Explorer”? Zobaczcie, na czym polega

Bardzo dobrze przyjęty przez widzów seria ,,Maja Explorer” został stworzony przez Ford Polska. Główną bohaterką serialu jest Maja Włoszczowska, która za kierownicą niesamowitego hybrydowego Forda Explorera rusza w Polskę. Celem tego wszystkiego jest znalezienie najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Lokacje są zarówno rekreacyjne jak i sportowe. Maja w zgodzie z duchem Explorera, odkrywa najciekawsze zakątki naszego kraju, spotykając się z fascynującymi ludźmi. Dodatkowo opowiada o różnych odmianach kolarstwa, promując przy tym sportowy oraz zdrowy styl życia. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News