Hyundai Motor Group w pogoni za przyszłością

Hyundai Motor Group w pogoni za przyszłością

Hyundai Motor Group w pogoni za przyszłością

Podaj dalej

Hyundai Motor Group poinformował o kolejnych etapach realizacji swojej wizji mobilności przyszłości. Hyundai rozszerza zobowiązanie i skrupulatnie dąży do zerowej emisji oraz neutralności węglowej na wszystkich płaszczyznach mobilności. Marki robi to wszystko po to, aby stworzyć lepszy, bardziej przyjazny świat przyszłości.

Hyundai zaskakuje pod względem gamy zelektryfikowanych napędów w Europie

Hyundai regularnie dąży do osiągnięcia neutralności węglowej do 2045 roku. Marka kieruje się wizją ,,Postęp dla Ludzkości” – na czym to polega? Wizja opiera się przede wszystkim na zapewnieniu powszechnie dostępnej mobilności, dążąc do stworzenia bezemisyjnego świata. Takie działania mają na celu zapewnić przyszłym pokoleniom bezpieczne życie, z dala od zmartwień wynikających z zanieczyszczonego powietrza.

Najszerszą gamą zelektryfikowanych napędów w Europie może bez wahania pochwalić się firma Hyundai. W gamie marki znajduje się dostępnych aż 15 zelektryfikowanych modeli osobowych z różnymi napędami. Które z nich mają największy wpływ na rynek? 

– SANTA FE Hybrid & Plug-in Hybrid

– IONIQ 5

– KONA Electric

– KONA Hybrid

– TUCSON Hybrid & Plug-in Hybrid

Co więcej, technologie mobilności przyszłości, opracowywane przez Hyundaia pozwolą ludziom zmienić sposób, w jaki dojeżdżają do pracy. Głównym celem marki jest stworzenie ekosystemu, który będzie w stanie łączyć wszystkie rodzaju mobilności.

Marka w pogoni za przyszłością

Hyundai czynnie wspiera przyszłość dlatego też zajmuje się badaniami i rozwojem robotów w oparciu o wizję ,,Postęp dla ludzkości”. Zaangażowanie oraz inwestycje w rozwój technologii robotyki przez Hyundaia wszedł na jeszcze wyższy poziom, dzięki współpracy z Boston Dynamics. Obie marki łącząc ze sobą wzajemne doświadczenia, chcą na nowo zdefiniować pojęcie przyszłości. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News