Ford z ciekawą współpracą. Marka wraz z Thule opracowała namiot dachowy

Ford z ciekawą współpracą. Marka wraz z Thule opracowała namiot dachowy

Ford z ciekawą współpracą. Marka wraz z Thule opracowała namiot dachowy

Podaj dalej

Śmiało można powiedzieć, że czas wolny na łonie natury to idealny sposób, aby uciec od szarej codzienności. Jednak klasyczne namioty bardzo często zniechęcają niedzielnych podróżników. Ford postanowił temu zaradzić i wraz z firmą Thule opracował namiot dachowy dla modeli Kuga oraz Focus.

Nowy namiot Forda można rozłożyć w prawie każdym miejscu

Aby pozbyć się niechęci podróżników do klasycznych namiotów, Ford połączył siły z marką Thule. W wyniku wspólnej pracy stworzyły one namiot dachowy przeznaczony dla nieustraszonych użytkowników modeli Kuga i Focus. Namiot przybrał nazwę Thule Tepui Explorer Ayer – jego największym atutem jest to, że może zostać bezpiecznie rozłożony na relingach dachowych. Oznacza to, że możemy nocować w praktycznie każdym miejscu, gdzie tylko da się zaparkować pojazd zgodnie z przepisami.

Złożony namiot bez żadnego problemu mieści się w standardowym boxie dachowym. Co więcej, rozłożenie go jest bardzo proste i zajmuje użytkownikowi jedynie kilka minut również złożenie namiotu trwa krótko. Dzięki temu kabina pasażerska, jak i przestrzeń w naszym bagażniku może zostać wykorzystana do przewiezienia większej ilości sprzętu kempingowego. 

Gdzie można zakupić namiot oraz inne akcesoria do pojazdów marki? 

Namiot dachowy Thule jak i również pozostałe akcesoria do pojazdów Forda można zakupić w sklepie internetowym z akcesoriami marki oraz u najbliższego autoryzowanego dilera firmy.

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News