Elektryczne Renault Master E-Tech należą już do floty EURO-net

Elektryczne Renault Master E-Tech należą już do floty EURO-net

Elektryczne Renault Master E-Tech należą już do floty EURO-net

Podaj dalej

Elektryczne modele Renault Master E-Tech trafiły do firmy MHC Mobility Sp. z o.o. Spółka ta zajmuje się realizacją umowy z EURO-net. Co więcej, za specjalną zabudowę odpowiedzialna jest firma Moto Wektor z Bielska-Białej.

Master E-Tech idealny do dostaw

Mastery E-Tech stają się właśnie częścią floty właściciela sieci RTV EURO AGD, EURO-net. Firma cały czas wprowadza w swoich dostawach nowoczesne rozwiązania i przyjazne środowisku, a elektryczne pojazdy są kolejnym krokiem proekologicznej strategii. Samochody zostaną wykorzystane do dowozu zakupionych produktów do klientów z największych miast Polski.

Ten elektryczny pojazd od Renault świetnie sprawdza się w dostawach ostatniego kilometra na obszarach podmiejskich oraz w centrach miast. Master E-Tech posiada akumulator Z.E. 33 nowej generacji, który można naładować zaledwie w 6 godzin z gniazdem Wallbox. Dodatkowo może się dopasować do każdej platformy logistycznej, dzięki tylnym drzwiom, które otwierają się nawet pod kątem 270°.

Różne wersje nadwozia – różna pojemność

Renault Clio 2020

Elektryczny Master E-Tech można znaleźć w 6 wersjach nadwozia. Wersja L3 ma do zaoferowania 3,7 m długości i tym samym 13 m³ pojemności użytkowej. Co ciekawe dla niektórych zabudów, platformy z kabiną mogą dać ponad 20 m³ pojemności użytkowej.

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News