Czwarty odcinek ,,Maja Explorer” na kanale Forda. Takiej trasy jeszcze nie było

Czwarty odcinek ,,Maja Explorer” na kanale Forda. Takiej trasy jeszcze nie było

Czwarty odcinek ,,Maja Explorer” na kanale Forda. Takiej trasy jeszcze nie było

Podaj dalej

Na kanale YouTube Ford Polska pojawił się najnowszy, czwarty odcinek z serii ,,Maja Explorer”. Widzowie rozpoczną serię z Mają Włoszczowską w naprawdę nietypowym miejscu – mianowicie na jednym z warszawskich osiedli.

Co czeka na nas w nowym odcinku ,,Maja Explorer”?

Otóż będziemy świadkami jak Maja Włoszczowska odkrywa jedną z najbardziej niecodziennych tras kolarstwa górskiego. Nasza wspólna przygoda rozpocznie się między blokami, niecałe 20 minut drogi od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Następnie, przemierzymy region potocznie zwanym największym sadem Europy. Maja udowodni wszystkim, że wcale nie musimy uciekać w Bieszczady, aby oderwać się od szarej codzienności.

Maja Włoszczowska odkryje jedną z najbardziej nietypowych tras kolarstwa górskiego. Leżącą pomiędzy blokami, niecałe 20 minut drogi od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Następnie, przemierzając region zwany największym sadem Europy udowodni, że wcale nie trzeba uciekać w Bieszczady, aby oderwać się od prozy życia w mieście.

,,Tym razem nasze rowerowe odkrycia zaczynamy nietypowo, na jednym z warszawskich osiedli. Powstała tu jedna z najbardziej oryginalnych tras do kolarstwa górskiego, na jakiej się ścigałam. Potem wyjedziemy poza granice Warszawy, by poznać wyjątkową, przygotowaną specjalnie dla Was trasę biegnącą przez region zwany największym sadem Europy. Więcej nie będę zdradzać, po prostu zapraszam do obejrzenia” – powiedziała Maja Włoszczowska.

Czym jest nowa seria Forda? 

Bardzo dobrze przyjęty przez widzów seria ,,Maja Explorer” został stworzony przez Ford Polska. Główną bohaterką serialu jest Maja Włoszczowska, która za kierownicą niesamowitego hybrydowego Forda Explorera rusza w Polskę. Celem tego wszystkiego jest znalezienie najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Lokacje są zarówno rekreacyjne jak i sportowe. Maja w zgodzie z duchem Explorera, odkrywa najciekawsze zakątki naszego kraju, spotykając się z fascynującymi ludźmi. Dodatkowo opowiada o różnych odmianach kolarstwa, promując przy tym sportowy oraz zdrowy styl życia. 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News