Czerwcowy bestseller od Mitsubishi. Eclipse Cross Phev podbija serca klientów

Czerwcowy bestseller od Mitsubishi. Eclipse Cross Phev podbija serca klientów

Czerwcowy bestseller od Mitsubishi. Eclipse Cross Phev podbija serca klientów

Podaj dalej

Wraz z najnowszymi raportami Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego dowiedzieliśmy się, że najlepiej sprzedającym się pojazdem w czerwcu został Eclipse Cross Phev.  Samochód ten zajmuje także drugi stopień podium w całym pierwszym półroczu w klasyfikacji SUV-ów PHEV. Warto też wspomnieć o tym, że zajmuje również trzecie miejsce wśród wszystkich SUV-ów PHEV.

Najczęściej kupowany SUV PHEV w Polsce 

Zgodnie z niedawno opublikowanymi raportami PZPM model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był najczęściej kupowanym SUV-em PHEV w czerwcu w Polsce. Pojazd ten charakteryzuje się awangardową stylizacją i niezwykłym napędem 4×4, elektrycznym lub hybrydowym. Również jest oszczędny oraz przyjazny dla środowiska.

Co ciekawe, dane za okres od stycznia do czerwca bieżącego roku wskazują na to, że model ten był drugim najczęściej wybieranym SUV-em PHEV najpopularniejszych marek. Z wyłączeniem jedynie modeli klasy premium. 

Ponadto w ciągu pierwszych 6 miesięcy 2022 roku – Mitsubishi Eclipse Cross PHEV uplasował się na 3. m miejscu pośród wszystkich oferowanych na rynku SUV-ów posiadających napęd PHEV. 

Błyskawiczny odbiór pojazdów Mitsubishi 

Mitsubishi logo

Klienci Mitsubishi szczególnie zachwalają natychmiastową możliwość zakupu i odbioru pojazdu japońskiego producenta. Dodatkowo na sam koniec warto wspomnieć o tym, że niezwykle ceniony pickup Mitsubishi L200 i Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, a także miejski model Mitsubishi Space Star są już dostępne od ręki w polskich salonach marki. 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News