Cykl szkoleń od Volkswagen Financial Services

Cykl szkoleń od Volkswagen Financial Services

Cykl szkoleń od Volkswagen Financial Services

Podaj dalej

Volkswagen Financial Services organizuje cykl szkoleń pod nazwą Ekspert Flotowy. Jest to wydarzenie, które jest najbardziej rozpoznawalną imprezą branży flotowej w Polsce. Pierwsze szkolenia dobiegły końca, ale wciąż trwają zapisy na wrzesień oraz październik.

Wszystko po to, aby podnieść swoje umiejętności na zupełnie inny poziom

Ekspert Flotowy jest wyborem dla osób, które pragną podnosić swoje umiejętności branżowe w tematach związanych z leasingiem oraz optymalizacją kosztów. Cała idea cyklu narodziła się 10 lat temu i od tego czasu ciągle powiększa się grono jej odbiorców. 

,,Program szkoleń Ekspert Flotowy jest wyjątkową, nieocenioną wręcz inicjatywą dla fleet managerów, która zapewnia aktualną, bieżącą wiedzę, dostęp do najnowszych informacji, trendów i regulacji prawnych oraz wymianę praktycznych doświadczeń pomiędzy uczestnikami” – mówi Luba Kurek, członek SKFS, Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A.

Dodatkowo w tym roku zaplanowano jeszcze dwa szkolenia – jedno z nich odbędzie się we wrześniu, a drugie w październiku. Najbliższe, 20 września jest poświęcone elektromobilności. 

,,Nie mogę się już doczekać szkolenia wrześniowego. Temat elektromobilności jak najbardziej przyda się w mojej codziennej pracy. Elektromobilność w Polsce nabiera tempa, coraz więcej samochodów elektrycznych zauważamy na naszych drogach i coraz więcej firm przygotowuje się do zmiany floty na samochody w pełni elektryczne” – podkreśla Sylwia Nikisz, Fleet Management Specialist w VELUX Polska.

Szkolenia odbędą się zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Każde z nich zakończy się egzaminem z pytaniami w celu sprawdzenia wiedzy uczestnika. Po przystąpieniu do testów chętni będą mogli podejść do październikowego egzaminu końcowego. Zakończenie tegorocznej edycji Eksperta Flotowego odbędzie na gali finałowej w Warszawie. 

Volkswagen zachęca każdego do wzięcia udziału w szkoleniach

,,Warto pamiętać, że każdy moment jest dobry, aby zapisać się na szkolenia w ramach Eksperta Flotowego. Nawet jeśli ktoś nie uczestniczył w poprzedniej edycji lub nawet w ostatnim spotkaniu, może śmiało zgłosić się na wrześniowe wydarzenie. Serdecznie zapraszamy do udziału” – zachęca dr Daniel Trzaskowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News