Corolla do wynajmu w programie KINTO ONE

Corolla do wynajmu w programie KINTO ONE

Corolla do wynajmu w programie KINTO ONE

Podaj dalej

Toyota ma specjalną ofertę dla klientów czekających na swoje zamówione auto. Program KINTO ONE umożliwia klientom wynajęcie samochodu od ręki bez opłaty wstępnej oraz w niskich ratach. Z najmu można skorzystać na okres 12 lub 18 miesięcy z limitem przebiegu do 30 000 km. Z oferty mogą korzystać osoby prywatne, a także firmy, które czekają na zamówione auto dowolnej marki.

Jak wygląda Najem takiego pojazdu? 

Najem KINTO ONE jest specjalnie skonfigurowanym produktem, którego niskie raty stanowią jedynie utraconą wartość auta podczas trwania umowy. Najem różni się od Leasingu KINTO ONE, tym, że po zakończeniu kontraktu nie można wykupić samochodu. 

Pojazd oferowany w programie Najem KINTO ONE Corolla Sedan to samochód posiadający silnik benzynowy 1,5 l oraz wyposażenie Comfort. Ta niesamowita wersja posiada pełny pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense 2.0. Co najważniejsze samą Corollę Comfort wynająć można w usłudze od 1200 zł netto miesięcznie przy podpisanej umowie na 12 miesięcy i 20 000 km przebiegu. Dodatkowo oferta jest dostępna do wyczerpania pełnej puli samochodów. 

Okres wynajmu dostosowany do każdej potrzeby 

„Zaburzenia łańcuchów dostaw doprowadziły do sytuacji, w której średni czas oczekiwania na nowe samochody znacząco się wydłużył. Toyota oferuje osobom prywatnym i firmom czekającym na zamówiony samochód dowolnej marki auto od ręki, niskie raty i okres wynajmu dostosowany do potrzeb. Corolla Sedan z wyposażeniem Comfort to wygodny samochód z dużym bagażnikiem o eleganckiej stylistyce, który będzie dobrze służył na co dzień zarówno jako samochód firmowy, jak i osobom prywatnym. Uniwersalność, niezawodność i wysoka jakość sprawiają, że Corolla to najpopularniejszy samochód w Polsce i na świecie” – powiedział Maciej Walecki, Specjalista ds. Rozwoju Produktów w Dziale KINTO Toyota Central Europe.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News