Coraz więcej salonów Cupry w Polsce

Coraz więcej salonów Cupry w Polsce

Coraz więcej salonów Cupry w Polsce

Podaj dalej

Proces ujednolicenia sieci dealerskiej Seata i Cupry jest w trakcie realizacji. W czerwcu tego roku swoją działalność rozpocznie 7 nowych punktów Cupry, dzięki tej współpracy w salonach Seata, będziemy mogli zamówić samochody marki Cupra. Showroomy dedykowane młodszej marce zostaną przekształcone w bardziej przestrzenne miejsca, czyli autonomiczne Cupra Studio.

Piękna współpraca obu marek. Reszta powinna brać z nich przykład!

W punktach Seata w Krakowie, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Lubinie oraz Rzeszowie zostaną stworzone przestrzenie specjalnie dedykowane marce Cupra. Co ciekawe, miłośnicy marki, będą mogli nie tylko zamówić swój wymarzony pojazd, ale i obejrzeć samochód na żywo, konsultując się jednocześnie z ekspertami marki, zwanymi także Cupra Masterami. Warto wspomnieć o tym, że aktualnie w Polsce zlokalizowane są trzy luksusowe salony hiszpańskiego producenta. Aktualnie znajdują się one w Gdańsku, Białymstoku oraz Warszawie. 

,,Jednym z głównych filarów filozofii marki CUPRA jest zagwarantowanie klientom emocjonującego doświadczenia, nie tylko podczas jazdy, ale również podczas procesu zakupu pojazdu. Powstanie nowych showroomów marki w Polsce to proces, który umożliwi dotarcie do jeszcze szerszej grupy ludzi w naszym w kraju, pozwoli na lepsze poznanie DNA marki, a także umocni kontakt z jej ekspertami, którzy z pasją i emocjami opowiadają o motoryzacji” – mówi dyrektor Rozwoju Sieci Dealerskiej Tomasz Wróbel.

Pierwszym oraz najważniejszym krokiem obu marek jest umożliwienie konsumentom odwiedzającym salony Seata, zapoznanie się z ofertą. Do końca 2024 roku wspólnie mają otworzyć co najmniej kilkanaście nowych punktów Cupry w Polsce. 

Cupra Corner to miejsce znajdujące się w przestrzeni salonowej Seata, gdzie najczęściej prezentowane są dwa modele firmy, które możemy podziwiać na żywo. Pierwotnie Cupra Cornes zostanie przekształcone w bardziej przestrzenne miejsca, jakimi są salony Cupra Studio. Do dyspozycji klientów należy również szeroka oferta specjalnie zaprojektowanych gadżetów, które są wręcz przesiąknięte unikalnym stylem hiszpańskiego producenta. 

Cupra rozpoczyna własny proces 

Uruchomienie nowych punktów Cupry w Polsce ma na celu rozpoczęcie procesu, który zmaksymalizuje dostępność samochodów firmy. W nowocześnie przygotowanych showroomach fani marki będą mogli bliżej poznać świat oraz przyświecającą jej wizję. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News