Orlen Stay&Play: Kubica, Zmarzlik, Giemza i wielu innych. Z kim możesz zmierzyć się we własnym domu?

Orlen Stay&Play: Kubica, Zmarzlik, Giemza i wielu innych. Z kim możesz zmierzyć się we własnym domu?

Podaj dalej

Przerwa w organizacji wydarzeń sportowych sprzyja inicjatywom, które angażują kibiców i pozwalają im przeżyć prawdziwe emocje dzięki wirtualnej rzeczywistości. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom kilkudziesięciu członków ORLEN Team oraz Grupy Sportowej ORLEN weźmie w udział w esportowej rywalizacji w ramach akcji ORLEN Stay&Play, która będzie trwała do końca maja.

Stay&Play

Dodatkowym elementem wirtualnej rywalizacji będzie wspracie przez Fundację ORLEN, w porozumieniu ze zwycięzcami turniejów, wybranej inicjatywy charytatywno – dobroczynnej. 

 W ramach projektu zawodnicy zostaną zaangażowani w wirtualną rywalizację, tocząc pojedynki w ramach dwóch gier – Asseto Corsa (wyścigi samochodowe) oraz Rocket League (piłkarskie rozgrywki samochodowe).

Orlen Stay&Play

Rzeczywistość, w jakiej się obecnie znajdujemy, wymaga na nas dużego poziomu kreatywności i dostarczania fanom  sportowych emocji  kiedy nie mogą śledzić rywalizacji swoich ulubieńców na torach i stadionach. Wirtualne rozgrywki stają się coraz popularniejsze w naszym kraju, stąd też pomysł na zaangażowanie się w tę formę aktywizacji zawodników i kibiców. Mamy nadzieję, że projekt, który właśnie inaugurujemy spotka się z zainteresowaniem naszych odbiorców, tym bardziej, że część z nich będzie mogła wziąć również udział w rywalizacji – mówi Anna Ziobroń, dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

W projekt ORLEN Stay&Play zaangażuje się łącznie kilkudziesięciu sportowców, między innymi Robert Kubica, Bartosz Zmarzlik, Bartłomiej Marszałek, Paweł Fajdek, Sofia Ennaoui, Andrzej Wrona, Justyna Święty-Ersetic czy Maciej Giemza. Część zawodników z doświadczeniem w grach wyścigowych, weźmie udział rywalizacji Assetto Corsa. Pozostała grupa, z mniejszym doświadczeniem w esporcie i gamingu, będzie rywalizować w turnieju Rocket League. W ramach akcji ORLEN Stay&Play planowany jest także quiz esportowy, który sprawdzi wiedzę sportowców o grach i esporcie. 

Turniej Assetto Corsa to rozgrywka w wirtualnym świecie Formuły 1. Jeśli chcesz stanąć do rywalizacji ze swoim idolem należącym do Grupy Sportowej ORLEN lub ORLEN Team, zapisz się klikając w SERWER KWALIFIKACYJNY.

ORLEN Stay&PLay

Eliminacje zaczynamy już 14 maja, gdzie przez 7 dni, każdy będzie mógł spróbować własnych sił na specjalnie przygotowanym torze. Ci, którzy osiągną najlepsze czasy będą mieli szansę zmierzyć się ze sportowcami ORLEN Team oraz Grupy Sportowej ORLEN w wielkim wyścigu 24 maja!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News