Nowy Nissan JUKE Hybrid już w Polsce. Samochód, który budzi podziw

Nowy Nissan JUKE Hybrid już w Polsce. Samochód, który budzi podziw

Nowy Nissan JUKE Hybrid już w Polsce. Samochód, który budzi podziw

Podaj dalej

Nissan nawet przez chwilę nie myśli o tym, żeby się zatrzymać. Nadchodzący debiut nowego miejskiego crossovera Juke wyposażonego w nowoczesny napęd hybrydowy utwierdza w przekonaniu, że elektryfikacja gamy modelowej postępuje. Sprzedawcy w całym kraju przyjmują już zamówienia na tę wersję modelu.

Atrakcyjna cena i niesamowite osiągi

Podstawowa cena tego samochodu wynosi 125 470 zł, co ciekawe zapewnia on atrakcyjne osiągi, które idą w parzę z niższą emisją i mniejszym zużyciem paliwa dzięki zaawansowanemu napędowi hybrydowemu, który przede wszystkim stawia osiągi oraz szybkość reakcji w samym centrum doświadczenia z jazdy. 

W skład struktury napędowej należy zaawansowany silnik spalinowy, stworzony w taki sposób, aby poprawnie pracować z układem hybrydowym. Moc modelu wynosi 94 KM, a jego moment obrotowy 148 Nm. Z drugiej strony za napęd elektryczny odpowiedzialny jest główny silnik elektryczny o mocy 49 KM, a  momencie obrotowym 205 Nm. 

Szacuje się, że zużycie paliwa przez Nissana Juke Hybrid wynosi około 5,1 l/100 km, zaś jego emisja CO2 oscyluje między 114 a 117 g/km. 

Istotnym elementem, który zapewnia przyjemność z jazdy Nissanem jest zaawansowana przekładnia z wieloma trybami pracy oraz obniżonym tarciem wewnętrznym, które umożliwia najlepsze wykorzystanie mocy napędowej silnika. Specjalistycznie zestrojona skrzynia sprawia, że napęd elektryczny jest w stanie na pierwszym przełożeniu rozpędzić pojazd do prędkości 55 km/h.

László Fülöp, dyrektor marketingu Nissan Sales CEE, powiedział: „Jesteśmy bardzo podekscytowani rozszerzeniem gamy Nissana JUKE poprzez wprowadzenie do oferty odmiany z napędem hybrydowym. Reaktywność silnika połączona z naturalną zwinnością tego modelu oznacza prawdziwie przyjemną jazdę oraz wyjątkowe korzyści w zakresie wydajności w obszarze miejskim i poza nim. Jestem pewny, że klienci go pokochają!”

Nissan Juke Hybrid już w sprzedaży

Każdy zainteresowany kierowca z Polski może już składać zamówienia w ramach przedsprzedaży, a do tego zapoznać się z różnymi wersjami modelu Juke Hybrid. Pierwsze dostawy nowego Nissana rozpoczną się w Polsce już w sierpniu. 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News