Nowe fakty w sprawie kierowcy porsche, który pobił kobietę na pasach

Nowe fakty w sprawie kierowcy porsche, który pobił kobietę na pasach

Podaj dalej

Kierowca porsche, który zaatakował kobietę na przejściu dla pieszych w Lesznie, wyszedł z aresztu. Został jednak skazany na rok więzienia.

Michał N., kierowca porsche, który w połowie tego roku zaatakował i próbował potrącić kobietę na przejściu dla pieszych w Lesznie, został w środę skazany na rok więzienia. Mimo tego mężczyzna jeszcze tego samego dnia wyszedł z aresztu. Sąd uchylił bowiem stosowany wobec niego tymczasowy areszt. Michał N. odpowiadał przed sądem za dwie różne sprawy. Dobrowolnie poddał się karze zarówno za zaatakowanie pieszej na przejściu w Lesznie, jak i usiłowanie rozboju i wymuszenia 100 tys. zł od innego pokrzywdzonego.

Skandaliczne zachowanie kierowcy w Lesznie.

Skandaliczne zachowanie kierowcy w Lesznie. Obejmujemy sprawę postępowaniem z urzędu. Jeszcze dziś pokrzywdzona kobieta zostanie przesłuchana. Kierowca porsche wkrótce usłyszy zarzuty.

Gepostet von Wielkopolska Policja am Mittwoch, 24. Juli 2019

O sprawie informowaliśmy pod koniec lipca br. Kobieta przechodząca przez pasy zwróciła kierowcy Porsche uwagę, że ten swoim autem zajął większą część przejścia dla pieszych. Dobrze zbudowany mężczyzna nagle wyskoczył z auta krzycząc na kobietę, po czym ją uderzył. Następnie gdy pokrzywdzona stanęła na pasach blokując mu drogę i chciała zrobić zdjęcie tablicy rejestracyjnej, kierowca chciał ją przejechać.

21-latek ukradł BMW, które wcześniej wymienił na Audi

Na początku listopada 2019 roku prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Michałowi N. Łącznie mężczyzna usłyszał cztery zarzuty.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News