Najnowszy Land Rover Defender pokazuje pełne spektrum swoich możliwości

Najnowszy Land Rover Defender pokazuje pełne spektrum swoich możliwości

see-2020-land-rover-defender-get-trashed-by-its-chief-engineer (2)

Podaj dalej

Jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości, czy nowy Land Rover Defender jest tak samo wytrzymały jak poprzedni model, to może to wideo zmieni wasze zdanie.

Unowocześnienie samochodu wcale nie pozbawiło go zacięcia terenowego. Główny inżynier Mike Cross, zabierze was na szybką przejażdżkę.

Pierwszą próbą w teście jest pokonywanie małych muld podczas jazdy z dużą prędkością. To przyda się na pewno tym, którzy preferują jazdę terenową na otwartej przestrzeni, gdzie mogą rozwinąć większą prędkość i cieszyć się odrobiną lotu. Wszyscy mieszkający w okolicach pustyni powoli mogą zacierać ręce.

Kolejne wyzwanie to odcinek rajdowy. Prawdopodobnie nowy Defender nie ustanowi nowego rekordu, ale pokazuje jednak, że spokojnie radzi sobie z nierównymi szutrowymi drogami. Land Rover w dalszym ciągu nie stracił umiejętności pokonywania dużych kałuży i małych potoków. To niby nic wielkiego, ale to nieodzowna umiejętność Defendera.

Poprzednia generacja była powrotem do korzeni. Właściwości terenowe były brane pod uwagę w pierwszej kolejności – komfort był na drugiem miejscu. Land Rover dostarczał to czego oczekiwali ludzie. Wytrzymałych samochodów zdolnych do pracy w każdych warunkach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News