Najbardziej rozpoznawalny samochód w Polsce trafił na sprzedaż. To słynny Nissan GT-R (G0 NISMO)

Najbardziej rozpoznawalny samochód w Polsce trafił na sprzedaż. To słynny Nissan GT-R (G0 NISMO)

Podaj dalej

„Czas się pożegnać” – takimi słowami rozpoczyna się opis aukcji najbardziej rozpoznawalnego samochodu w Polsce. To pierwszy w tej części Europy Nissan GT-R Nismo, których wyprodukowano zaledwie 582 egzemplarzy.

Samochód trafił do Polski 5 lat temu i na początku lutego został wystawiony na sprzedaż. Auto z rejestracją G0 NISMO jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów w kraju i z całą pewnością przejdzie do legendy motoryzacji. Wyprodukowano zaledwie 582 egzemplarzy wyczynowego Nissana GT-R o mocy 600 koni mechanicznych.

Z treści ogłoszenia wynika, że samochód jest bardzo zadbany i nazywany przez niektórych „furą jak marzenie”. – Nissan GT-R NISMO  na przestrzeni ostatnich 5 lat dostarczył mi niespotykanych wcześniej wrażeń, dzięki niemu nauczyłem się jeździć na torze. Jestem przekonany, że nowy właściciel odnajdzie w nim wszystko to, co sam w nim odnalazłem, a więc jedne z najbardziej ekstremalnych motoryzacyjnych wrażeń – pisze właściciel samochodu.

Kup Nissana GT-R NISMO (GO NISMO)!

Czas się pożegnać.Po 5 latach użytkowania pierwszego Nissan GT-R NISMO w tej części Europy od dzisiaj jest wystawiony na sprzedaż. To więcej niż samochód, to ŻYWA LEGENDA MOTORYZACJI i również jeden z bardziej rozpoznawalnych samochódów w kraju (G0 NISMO). Wyprodukowano raptem 582 egzemplarzy tego modelu 🎯 Samochód jest jak nowy, bardzo zadbany (wszyscy, którzy mnie znają wiedzą jakie mam nawyki związane z obchodzeniem się z przedmiotami), nazywany przez niektórych "fura jak marzenie" – i coś w tym z pewnością jest. Nissan GT-R NISMO na przestrzeni ostatnich 5 lat dostarczył mi niespotykanych wcześniej wrażeń, dzięki niemu nauczyłem się jeździć na torze. Jestem przekonany, że nowy właściciel odnajdzie w nim wszystko to, co sam w nim odnalazłem, a więc jedne z najbardziej ekstremalnych motoryzacyjnych wrażeń 🏎💨💨💨To właśnie ten samochód ustanowił we wrześniu 2013 roku rekord przejazdu na słynnym torze Nürburgring Nordschleife 🏆🥇 ➡️ https://www.youtube.com/watch?v=sNAT_c3CLHw Najważniejsze jego wyróżniki:📍 Samochód jest w 100% sprawny technicznie.📍 Samochód jest bezwypadkowy.📍 Samochód od samego początku był wyłącznie serwisowany w Nissan Zaborowski w Warszawie, gdzie znajduje się jego pełna historia.📍 W samochodzie były na bieżąco wymieniane wszystkie płyny oraz pozostałe części eksploatacyjne.📍 W samochodzie nigdy nie były przeprowadzanie żadne modyfikacje techniczne.Z rzeczy dodatkowych, które daję od siebie w ramach sprzedaży samochodu:📍 Nowy akumulator.📍 Komplet nowych hamulców.📍 Czteropunktowe pasy NISMO WILLANS.📍 Ucho holownicze.📍 Samoregenerująca się folia ochronna na przednim zderzaku.📍 Nowe klocki LEGO – Nissan GT-R NISMO (76896).Samochód jest do odbioru w Gdyni.Wystawiam fakturę VAT.Zakup tego samochodu można potraktować również mocno inwestycyjnie, gdyż jest na to teraz idealny moment, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z limitowaną edycją – zostało wyprodukowanych tylko 582 egzemplarzy na cały świat, cena za ten egzemplarz niebawem będzie tylko rosnąć 💰Cena jest bardzo atrakcyjna, wiec wierzę, że samochód dzięki temu trafi w dobre ręce. Serdecznie zapraszam do zakupu. Kto pierwszy ten lepszy! 😎👌🏻 ➡️ https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-gt-r-nissan-gt-r-nismo-go-nismo-tylko-582-sztuk-jak-nowy-ID6CRt5a.html

Gepostet von Nissan GT-R NISMO – GO NISMO am Samstag, 8. Februar 2020

Wyprodukowany w 2014 roku Nissan na swoim liczniku ma przejechane 78 000 km. Właściciel wycenił go na 399 tys. zł.

To właśnie ten samochód ustanowił we wrześniu 2013 roku rekord przejazdu na słynnym torze Nürburgring Nordschleife:

Samochód dysponuje mocą 600 koni mechanicznych

Na świecie wyprodukowano zaledwie 582 egzemplarze.

Komplet nowych hamulców i opony Michelin zapewnią idealne prowadzenie samochodu

Link do aukcji na portalu OtoMoto

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News