NAC Rally Team podstawi dakarową flotę oraz klasyk Rajdu Safari na Verva Street Racing

NAC Rally Team podstawi dakarową flotę oraz klasyk Rajdu Safari na Verva Street Racing

68306433_2288391284529606_7784569967063597056_n

Podaj dalej

Klimat Rajdu Dakar od zawsze towarzyszy Verva Street Racing za sprawą działalności Orlen Team. W tym roku terenowe atrakcje uzupełni flota pojazdów ekipy NAC Rally Team.

Zespół Pawła Molgo zaprezentuje się na Plaży Miejskiej w Gdynii, gdzie zostanie rozstawiony „Tor Dakar”. Wicelider Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych poprowadzi niezwykle efektownego Forda F-150 Evo. – Samochód ma 5-litrowy silnik i 380 KM, więc z pewnością zrobi dużo zamieszania – zapewnia Molgo.

Paweł Molgo: Możliwość zaprezentowania się przed tak dużą publicznością to dla nas wielka frajda. Myślę, że widowisko, jakie stworzą te najmocniejsze samochody będzie bardzo atrakcyjne. Fajnie, że będzie mogli pokazać co i jak robimy, a także czym dysponujemy. Zwłaszcza, że będziemy w Gdynii, co jest w ogóle genialne. Z racji końcówki wakacji spodziewamy się, że ilość ludzi będzie bardzo duża, tym bardziej, że będzie wstęp wolny.

Zespół NAC Rally Team podstawi także rajdową ciężarówkę. Możliwości 350-konnego Mercedesa Unimog U400 zaprezentuje doświadczony pilot, Maciej Marton. Oprócz tego w parku maszyn znajdzie się też perła w historii motorsportu – zabytkowy Mercedes 350 SLC, którym Paweł Molgo startuje w kultowym East African Safari Classic Rally.

Verva Street Racing odbędzie się w tym roku w dniach 24-25 sierpnia w Gdynii. Więcej o imprezie przeczytacie TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News