Rewelacyjne informacje dla kierowców tankujących na Orlenie! Diesel, benzyna i LPG w atrakcyjnej ofercie

Rewelacyjne informacje dla kierowców tankujących na Orlenie! Diesel, benzyna i LPG w atrakcyjnej ofercie

Stacja ORLEN

Podaj dalej

Kierowcy lubiący tankować na stacjach PKN Orlen mają nowe powody do zadowolenia. Ich ulubiona sieć będzie jeszcze bardziej przystępna, a diesel, benzyna i LPG dostępne w atrakcyjnej i nowoczesnej ofercie. Polski koncern realizuje tym samym swoją strategię budowy silnej, multienergetycznej firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Szybkie i łatwe tankowanie na Orlenie

Jak dowiadujemy się z nowego komunikatu PKN Orlen, polska sieć stacji paliw przejmuje 25 nowych obiektów na Słowacji. Będą to nowoczesne obiekty samoobsługowe, na których diesel, benzynę i LPG tankuje się niezwykle szybko. Ta atrakcyjna oferta będzie tam dostępna docelowo pod markę Orlen Express m.in. w Bratysławie czy Koszycach. Lubiane w Polsce paliwa Verva i Efecta uzupełnia się po błyskawicznym uiszczeniu opłaty kartą przy dystrybutorze.

Nowe zasady tankowania na stacjach PKN Orlen
fot. pixabay.com – Andrzej Rembowski

Umowę akwizycji 25 nowych stacji na Słowacji już podpisano, a proces przejęcia zacznie się w czerwcu. PKN Orlen czeka już tylko na zgodę słowackiego urzędu monopolowego, aby przeprowadzić rebranding obiektów. Polski koncern umocni tym samym swoją pozycję u naszych południowych sąsiadów, bowiem stanie się właścicielem łącznie 47 stacji paliw. To jednak nie koniec, bo zagraniczna ekspansja Orlenu dopiero nabierze tempa i na Słowacji ma działać aż 88 polskich stacji.

Zasoby powiększy też fuzja z Lotosem

„Dodatkowo po finalizacji połączenia z Grupą Lotos, do naszej sieci trafi kolejne 41 stacji w tym kraju i w ten sposób ugruntujemy mocną pozycję Grupy Orlen na rynku” – zapowiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen. „W najbliższym czasie planujemy dalsze inwestycje w regionie i zakładamy pozyskanie kolejnych 100 stacji paliw”. Warto przypomnieć, że w ramach realizacji środków zaradczych przy fuzji Orlenu z Lotosem, polski koncern przejmie 144 stacje na Węgrzech.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News