Polacy są zachwyceni tą promocją na 100 litrów paliwa! Oto jak zatankować benzynę lub diesel w obniżonej cenie

Polacy są zachwyceni tą promocją na 100 litrów paliwa! Oto jak zatankować benzynę lub diesel w obniżonej cenie

Shell - dystrybutor z "pistoletami"

Podaj dalej

O cenach paliw w Polsce można powiedzieć, że są mniej lub bardziej przystępne. Niezależnie od ich poziomu kierowcy w naszym kraju mocno zwracają uwagę na akcje promocyjne, które obejmują tańsze tankowanie. Dowodzi tego popularność promocji, w której Polacy co tydzień mogą zatankować paliwa premium w cenie paliw podstawowych.

Zasady promocji są proste

Na sukces wspomnianej akcji składa się kilka rzeczy, ale jej fundamentami jest duża zniżka i łatwa dostępność. To właśnie charakteryzuje promocję „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. Jej zasady są bardzo proste, ponieważ w każdy wtorek można taniej zatankować benzynę premium Shell V-Power 95 w cenie benzyny podstawowej. Z kolei co czwartek olej napędowy premium Shell V-Power Diesel jest oferowany w cenie podstawowego ON. Limit na pojedyncze tankowanie wynosi 100 litrów.

Shell dystrybutor na stacji paliw
fot. Marcin Zabolski

Promocja dostępna na wybranych stacjach Shell do 31.08.2023. Szczegóły promocji oraz szczegóły dotyczące paliw premium na stacjach Shell znajdziesz TUTAJ.

Akcja nie wymaga żadnej rejestracji, ani generowania kodów. Wystarczy w odpowiedni dzień podjechać pod dystrybutor, a niższa cena od razu się na nim wyświetli. Wielu Polaków już teraz utrwaliło sobie w pamięci promocyjne dni. Tym samym sporo z nich czeka z tankowaniem właśnie do wtorku lub czwartku. Popularność potwierdzają wewnętrzne badania Shell, które wykazały, że już co trzeci klient stacji tej sieci, tankuje właśnie paliwa premium.

Co dają paliwa premium?

Polacy przekonują się do stosowania paliw wzbogaconych specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi nie bez przyczyny. Ich działanie często da się dość szybko odczuć w lepszym działaniu naszego samochodu. To efekt m.in. tego, że formuła paliw premium z gamy Shell V-Power pomaga w usuwaniu szkodliwych osadów z silnika i układu paliwowego. To zaś przekłada się często na wydajniejszą pracę jednostki napędowej.

Rabat na diesel i benzynę od Shell
fot. Shell

Dzieje się tak, ponieważ paliwa Shell V-Power wpływają na zmniejszenie tarcia w silniku. To z kolei pomaga wydajniej wykorzystywać energię ze spalanego paliwa do napędzania pojazdu. Właśnie dlatego taka kuracja nie tylko zapobiega utracie mocy w eksploatowanym silniku, ale w niektórych przypadkach pozwala przywrócić dawny wigor. Co ważne paliwa Shell V-Power pomagają zapobiegać powstawaniu nowych osadów oraz chronią elementy układu paliwowego przed korozją. To bezpośrednio wpływa na dłuższą żywotność jednostki napędowej i zmniejszenie ryzyka jej kosztownego remontu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News