Znaleźli w lesie auto warte 600 tys. zł. Złodziejowi zabrakło w nim paliwa

Znaleźli w lesie auto warte 600 tys. zł. Złodziejowi zabrakło w nim paliwa

1-381672

Podaj dalej

Sejneńscy policjanci odnaleźli auto warte blisko 600 tys. zł. Zgłoszenie przywłaszczenia tak drogiego samochodu otrzymali w ubiegłym tygodniu policjanci z Bielawy. Z informacji jakie dotarły do funkcjonariuszy Policji wynikało, że samochód może znajdować się blisko polsko-litewskiej granicy. Tam też znaleźli go policjanci.

Sejneńscy kryminalni otrzymali informację, że policjanci z Bielawy przyjęli w ubiegłym tygodniu zgłoszenie o przywłaszczeniu luksusowego pojazdu. Auto zostało wypożyczone z firmy zajmującej się wynajmem drogich samochodów.

Warte blisko 600 tysięcy złotych bmw wypożyczył obywatel Chorwacji. Z ustaleń jakie zostały przekazane funkcjonariuszom wynikało, że auto może znajdować się blisko granicy z Litwą. Mundurowych w działaniach poszukiwawczych wspierała firma zajmująca się systemami lokalizacji gps. Policjanci przeczesując teren odnaleźli na polnej drodze porzucone bmw z prawie pustym bakiem.

Samochód znajdował się około kilometra od najbliższych zabudowań. Pojazd trafił na policyjny parking, a policjanci z Bielawy zajmą się teraz wyjaśnianiem okoliczności związanych z przywłaszczeniem auta.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News