To nie było udane wesele. Pan młody rozbił lambo, potem doszło do bójki na środku drogi

To nie było udane wesele. Pan młody rozbił lambo, potem doszło do bójki na środku drogi

EG0Ekm3W4AAdu6e

Podaj dalej

Warte ponad 300 000 euro Lamborghini Huracan zostało poważnie rozbite w trakcie podróży na wesele. Chwilę później doszło do dantejskich scen.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę wieczorem w Maasdijk w okolicach Hagi – stolicy administracyjnej Holandii. Jak zeznali świadkowie – auto włoskiego producenta z ogromną prędkością wjechało na skrzyżowanie. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w vana a następnie wypadł poza drogę i zatrzymał się na znaku. Pan młody, który prowadził supersamochód wpadł w furię, podbiegł do kierowcy drugiego auta, splunął mu w twarz i zaczął okładać pięściami.

Mężczyzn udało się rozdzielić dopiero po przyjeździe policji. Ofiara doznała niegroźnych obrażeń ale ze względu na przepisy w Holandii – musiała zostać przewieziona do szpitala na badania.

Volkswagen nie ma litości. Niemiecka firma pozbędzie się Lamborghini?

Funkcjonariusze zarekwirowali oba samochody. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Ustalono już, że lamborghini nie należało do krewkiego kierowcy – pochodziło z wypożyczalni samochodowej, z której najwyraźniej wypożyczył je na wesele.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News