Kompletna amatorka złodziei akumulatorów. To jakaś komedia - usnęli w aucie po włamaniu

Kompletna amatorka złodziei akumulatorów. To jakaś komedia - usnęli w aucie po włamaniu

Kompletna amatorka złodziei akumulatorów. To jakaś komedia – usnęli w aucie po włamaniu

Podaj dalej

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży, którzy poprzez wybicie szyb, włamali się do trzech samochodów osobowych i zabrali akumulatory. Straty jakie poniósł właściciel pojazdów to ponad 3 tysiące złotych. Kobieta oraz dwóch mężczyzn, zmęczyli się „pracą”, po schowaniu „łupów” w bagażniku, postanowili odpocząć i zasnęli w samochodzie który jak się okazało również był kradziony. Policjanci obudzili i zatrzymali sprawców. Dwóch mężczyzn decyzją Sądu Rejonowego w Żaganiu zostało tymczasowo aresztowanych.

W niedzielę (21 sierpnia) w godzinach południowych do Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu wpłynęło nietypowe zgłoszenie o sprawcach kradzieży z włamaniem do pojazdów, którzy śpią na miejscu zdarzenia. Policjanci udali się na ul. Kożuchowską w Żaganiu gdzie zastali wybite szyby w trzech samochodach osobowych w których zostały skradzione akumulatory. W zaparkowanym obok pojeździe marki VW spały trzy osoby.

Złodziej

Jak ustalili policjanci to 32 letnia kobieta oraz dwóch 31 i 22 letni mężczyźni. W samochodzie w którym się znajdowali policjanci ujawnili skradzione akumulatory. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach ustalono, że samochód marki VW również jest kradziony. Straty jakie poniósł właściciel w wyniku tego przestępczego dziania to ponad trzy tysiące złotych.

Włamanie okazało się bardzo męczące. Cała trójka po „dobrze” wykonanym zadaniu postanowiła odpocząć ucinając sobie drzemkę. Decyzją Sądu Rejonowego w Żaganiu dwóch mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych na okres trzech miesięcy.

Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News