Zobacz jak idzie nowe BMW po torze Nurburgring. To będzie hit!

Zobacz jak idzie nowe BMW po torze Nurburgring. To będzie hit!

BMW M2 2021

Podaj dalej

BMW Serii 2 jest jednym z najbardziej lubianych modeli tej marki. Fani doceniają jej styl jazdy, kompaktowe wymiary i napęd na tylne koła.

Entuzjaści niecierpliwie  wyczekują na zupełnie nowe M2

Zdjęcia szpiegowskie ujawniają nieco z  kształtu dwójki. Niestety nadal nie wiadomo dokładnie, jak samochód będzie wyglądał. Na pewno nie będzie podzielał architektury FWD serii 2 Gran Coupe.

Na opublikowanym przez Automotive Mike filmie, można zobaczyć samochód nowej generacji w bramach Zielonego Piekła. Pełny kamuflaż uniemożliwia identyfikację kluczowych elementów linii nadwozia. Widać, że nowe M2 będzie miało inne wymiary a zwłaszcza z przodu, gdzie daje się zauważyć dłuższa maska.

BMW M2 2021
Foto Automotive Mike

Kanciaste nadwozie i pochylone barki sugerują nowy ewolucyjny wygląd. Dobra wiadomość jest taka, że ​​przód nie wygląda jak kontrowersyjna nowa seria 4. Ma agresywną konstrukcję przedniego zderzaka i tylne światła specyficzne dla modelu. Zdjęcie tej części, kusząco  odsłonięte biega po Instagramie.

BMW M2 2021
BMW M2 2021 Instagram

Nowa seria 2 nie będzie zgodna z obecnym trendem

Kierownik projektu BMW serii 2 Gran Coupe , Gernot Stuhl zapowiada, że pojawi się następca, który będzie dostępny na platformie z napędem na tylne koła.

BMW M2 2021
Foto Automotive Mike

Entuzjaści modelu mogą spodziewać się szerokiej gamy silników na rynek międzynarodowy. W gamie znajdzie się miejsce dla 1,5-litrowego trzycylindrowego benzyniaka z turbodoładowaniem i 2,0-litrowego turbodoładowanego cztero, który będzie dostępny dla M235i. Słynna szóstka zostanie zarezerwowana dla hardcorowego M2 Coupe, który ma mieć około 420 koni mechanicznych.

Wnętrze wygląda praktycznie identycznie jak kabina serii 2 Gran Coupe

Foty wnętrza prototypu serii 2 na ulicach Monachium, oglądamy dzięki  szpiegom z CARBUZZ. Udało się wykorzystać moment, w którym kierowca testowy zatrzymał się, żeby zatankować.

BMW M2 2021 interior
Foto CARBUZZ

Reasumując, wystarczy świeży film przedstawiający nowe M2 na Nürburgring i  znów wszyscy o nim mówią.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News