TOP 5 niezawodnych nowych samochodów. Zdziwisz się kto tu jest najlepszy

TOP 5 niezawodnych nowych samochodów. Zdziwisz się kto tu jest najlepszy

Top 5 samochodów Skoda Qodiak

Podaj dalej

Każdy kierowca decydując się na zakup, chce niezawodnego samochodu. Jak ocenić niezawodność samochodów przed zakupem? Jak się okazuje, wystarczy zapytać to kierowców.

To kryterium wyboru nowego samochodu jest najważniejsze

Nowoczesne samochody naszpikowane technologiami przechodzą szereg testów i procesów, zanim trafią do sprzedaży. Wszystko odbywa się po to, by zapewnić, że będą działać bez zarzutu przez wiele lat.

Wśród grona nowych i niezawodnych modeli są te znacznie lepsze od tych niezawodnych. Jak wiadomo, to właśnie niezawodność jest nr 1 wśród kryteriów zakupu zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Żadna ilość technologii, osiągów, luksusowych materiałów wykończeniowych czy też piękny design, nie pomogą kierowcy, gdy okaże się, że nowego samochodu nie można uruchomić. Wiadomo, że nic nie boli bardziej niż fakt, że  naprawy kosztują majątek.

Niezawodność, jest tak naprawdę niezbędna by z radością w pełni wykorzystać to, co oferuje nam samochód.

Niestety ciężko jest znaleźć odpowiedź, które z nowych samochodów są naprawdę niezawodne. Dopóki kierowca nie kupi samochodu, niewiele może o nim powiedzieć.

Niezawodność samochodu jest trudna do oszacowania, ale jest jedna stara sprawdzona metoda, która wiele  wnosi  w tej sprawie. Zawsze można zapytać tysięcy właścicieli samochodów, którzy już wykonali test  i tak właśnie zrobił magazyn Autoexpress, prezentując badanie satysfakcji właścicieli samochodów.

Wybraliśmy najlepszą piątkę, którą znajdziesz poniżej.

Kierowcy ocenili i wybrali top 5 niezawodnych nowych samochodów

Pytania w przeprowadzonej ankiecie dotyczyły zadowolenia z jakości wykonania i niezawodności samochodów, które posiadają i jeżdżą nimi na co dzień. Pozyskane dane są w rezultacie cennym narzędziem dla wszystkich poszukujących nowych samochodów.

1. Skoda Kodiaq – wynik niezawodności 97,19%

Skoda Kodiaq ABT

2. Hyundai Kona-95,75 % niezawodności

Hyundai Kona nr 2
photo credit: Hyundai

3. Mazda CX5- 95,64 % niezawodności

mazda-cx-5
photo credit Mazda

4. Lexus NX-95,04%

LEXUS NX top 5 nowych samochodów
photo credit Lexus

5.Volkswagen T-Rock-95,02%

Top 5 najlepszych nowych samochodów
photo credit ABT Sportsline

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News