To prawdziwy as w rękawie cenionej przez Polaków marki. Ma wszystko, co potrzeba, by królować wśród tanich miejskich SUV-ów lepiej od Dacii

To prawdziwy as w rękawie cenionej przez Polaków marki. Ma wszystko, co potrzeba, by królować wśród tanich miejskich SUV-ów lepiej od Dacii

hit sprzedażowy marki to crossover fiat 600

Podaj dalej

Nie ma wątpliwości, że nie tylko modele marki Dacia wiodą ostatnio prym w Europie. Ogromny sukces ma na swoim koncie także model od Fiata, który świetnie się sprzedawał. Swoim modelem 500 Włosi pokazali, że wiedzą jak zaistnieć na rynku starego kontynentu i zarabiać tyle, by z niego nie zniknąć.

Tych kilka modeli wystarczyło, by zyskać miano wiodącej marki

Hitem włoskiej marki jest bezdyskusyjnie Fiat 500, ale na pozycję Włochów zapracowała także Panda. Posiadanie kilku kluczowych i chętnie kupowanych modeli, to niewątpliwie to co wyróżnia dziś Fiata na tle konkurencji. W nadchodzących latach dzięki atrakcyjności i dobrej cenie zakupu marka ma szansę nie tylko utrzymać się na fali wzrostowej sprzedaży, ale także pokazać prawdziwego „asa w rękawie”.

Nie bez znaczenia jest tutaj elektryfikacja oferty Fiata, bo właśnie nad takim wariantem sprzedażowego hitu pracują we Włoszech inżynierowie i projektanci. Po wielkim sukcesie Fiata 500 to właśnie on ma zachować wysokie słupki w rankingach sprzedaży. Co więcej, wyjedzie z fabryki w Tychach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Autos Rodando (@autosrodando)

Dlaczego Fiat 600 będzie sprzedażowym hitem w Europie?

Fakt, że włoska marka zdecydowała, że to Fiat 600 ma być kluczowym modelem w Europie to nie przypadek. To model, jaki pamiętają wszyscy, nie tylko fani najmniejszych modeli Fiata.

Nowa 600 to odpowiedź Włochów na zapotrzebowanie w segmencie miejskich SUV-ów w Europie, które stale rośnie z miesiąca na miesiąc. Fiat zdecydował się wejść w ten segment z nowym modelem, który powinien zarobić więcej niż 500 X. Nie ma wątpliwości, że nowa 600 nawiąże wyglądem do obecnego hitu, czyli Fiata 500. Będzie się wyróżniać od pozostałych spotkanych na ulicy samochodów.

Najlepsza broń Włochów wymierzona w konkurencję dostępna będzie w kilku wersjach napędu. Tradycyjnym spalinowym, hybrydowym i elektrycznym. Wersja w 100% zasilana prądem, o mocy 156 KM pozwoli, by Fiat 600 w nadwoziu crossovera stał się prawdziwym asem w rękawie marki. Włosi tym samym podkręcają tempo, bo zależy im na pozycji lidera w bardzo ważnym segmencie.

NIE PRZEGAP

Dacia Duster ma do czynienia z poważnymi konkurentami. To prawdziwi killerzy rumuńskiego bestselleru

Kierowcy już nie szukają taniego SUV-a u Dacii. Ten model jest teraz dla nich świetną opcją w bardzo dobrej cenie

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News