To nowiutkie Audi RS 7 warte ponad 600 tys. zł, kosztuje tyle co nic. Jak to możliwe?

To nowiutkie Audi RS 7 warte ponad 600 tys. zł, kosztuje tyle co nic. Jak to możliwe?

audi rs7 omaze konkurs

Podaj dalej

Zawodnik NFL oferuje nowiutkie Audi RS7 w bardzo przystępnej cenie. Samochód, który w podstawowej konfiguracji wart jest ponad 630 tys. złotych, kosztuje tyle co nic. Wystarczy dobry uczynek i może być Twoje. To nie żart.

To najtańsze nowe Audi RS7 jakie widziałeś

Zawodnik Pittsburgh Steelers zaoferował nowe Audi RS7 Sportback, które przyspiesza do setki w czasie 3,6 sekundy, w bardzo korzystnej „cenie”. Jeżeli na ogół masz szczęście i spełnisz dobry uczynek- może być twoje.

JuJu Smith-Schuster, znany jako John Sherman Smith-Schuster, w 2019 roku założył Fundację JuJu. Wspiera inicjatywy młodzieżowe i podnosi na duchu potrzebujących.

Dziś prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie bystre oczy wypatrzyły całkiem niezły pojazd, który jest nagrodą w konkursie fundacji. Darowizna dla potrzebujących jest nagrodą samą w sobie, ale przy odrobinie szczęścia można zyskać dużo więcej- sportowy samochód o mocy 600 KM.

Luksusowe wnętrze ze skórzanymi siedzeniami wyposażono w najnowsze technologie, m.in. 10,1-calowy system informacyjno-rozrywkowy ( MMI ) z Android Auto i Apple CarPlay.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JuJuFoundation (@jujufoundation)

Można wziąć udział w konkursie również bez darowizny, ale te zwiększają szansę na wygraną. Zgodnie z oficjalnymi informacjami na stronie Omaze, wszystkie zyski z konkursu zasilą fundację Juju.

Jeśli czujesz, że możesz mieć szczęście albo chcesz zadbać o dobrą karmę i wyciągnąć z tego jeszcze więcej- nowiutkie  Audi RS 7, to brzmi to całkiem nieźle prawda? Więc oto jest i czeka na swojego właściciela.

Sam założyciel być może nie ma najlepszej kolekcji samochodów w NFL, ale ma BMW i8 w perłowym opakowaniu, którym lubi się chwalić w mediach społecznościowych.

audi rs7 omaze konkurs2
foto: Omaze

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News