Ten SUV puka do drzwi tych, którzy nie chcą przepłacać. Z rabatem 8 000 zł to rzeczywiście dobra opcja

Nie jest tajemnicą, że rynek B- SUV-ów, wyróżniających się przestronnymi wnętrzami i mało zużywającymi rośnie z miesiąca na miesiąc. Z tego powodu Seat postanowił zaoferować klientom zniżki, które mają stanowić impuls do wzrostu słupków sprzedaży. Teraz Ateca staje się bardzo interesującą opcją.

SUV ateca-digital-cockpit
Podaj dalej

Hiszpański SUV to teraz świetna opcja w nowej niższej cenie i z rabatami

Jednym z modeli w segmencie B SUV-ów najlepiej spełniającym się jako samochód wielofunkcyjny, dobrze wyposażony i charakteryzujący się dobrym stosunkiem ceny do jakości jest Seat Ateca. To także jeden z najtańszych i najstarszych modeli w modnym segmencie.

Nie jest tajemnicą, że hiszpańska marka doskonale wie, że istnieje kilka modeli, które konkurują z ich Atecą i że podobnie jak w przypadku Citroëna C5 Aircross, mają one wiele argumentów przemawiających na ich korzyść. Dlatego chcąc zwiększyć sprzedaż, sięga po rabat i nowe niższe ceny pakietów wyposażenia. To czyni teraz hiszpańskiego SUV-a atrakcyjną opcją.

Jaki jest Seat Ateca?

Seat Ateca to średni SUV o długości 4,36 m i bagażniku o pojemności 510 litrów. Jego wersja dostępowa jest wyposażona w trzycylindrowy silnik o pojemności 1.0 TSI. Jeśli chodzi o zużycie paliwa, to sięga ono 6 litrów benzyny na 100 km. Podstawowe wykończenie Seata Ateca jest dobre i obejmuje takie dodatki jak asystenta pasa ruchu, system kontroli odstępu, czy rozpoznawania zmęczenia.

Licząc na wszystkie aktualne promocje i rabaty, możemy teraz mieć Seata Ateca z bogatym wykończeniem Xperience. Z silnikiem benzynowym o mocy 150 koni i siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów DSG kosztuje teraz 145 000 zł.

Za model, który wystarczający jest do codziennego użytku, zapłacimy jednak znacznie mniej, bo od 96 200 zł. To alternatywa dla klientów, którym wystarczy wyposażenie wersji Reference, moc 115 KM i manualna skrzynia biegów. Prędkość maksymalna SUV-a w tej konfiguracji wynosi 183 km/h.

W zamian za tę inwestycję możesz zabrać do domu nowego SUV-a typu B z niezłym bagażnikiem, którego pojemność wynosi nawet 510 litrów. Dodatkowo możesz się zdecydować na pakiet Comfort dla wyposażenia Style i Xperience. W nowej obniżonej cenie to oszczędność co najmniej 2 200 zł. Jeśli to wciąż za dużo to dealerzy marki mają w swoich zasobach także Aronę w nowych niższych cenach oraz używane oba modele w segmencie SUV.

nowy SUV z rabatem i ze zniżką
cennik Seat Ateca ze zniżką
SUV B Seat Ateca
Po obniżce 8000 zł Ateca staje się atrakcyjną opcją

Przeczytaj również