Tańsze paliwa na kartę Vitay? Możesz je mieć bez ograniczeń- Polacy już znaleźli na to sposób

Tańsze paliwa na kartę Vitay? Możesz je mieć bez ograniczeń- Polacy już znaleźli na to sposób

tankowanie paliwa

Podaj dalej

Promocja na tanie paliwa od Orlenu ruszyła pełną parą, a kierowcy się cieszą, bo znaleźli sposób na tańsze tankowanie. Rządowe 30 groszy na litrze paliwa ma jednak pewne ograniczenia, więc Polacy znaleźli sposób na prawdziwą promocję od promocji Orlenu.

Tanie tankowanie „na słupa”

Wakacyjna promocja na paliwa zakłada, że każdy klient stacji Orlen posiadający aplikację Vitay otrzyma rabat w wysokości 30 groszy na litrze diesla lub benzyny. Dodatkowe 10% zyskają posiadacze karty Dużej Rodziny. Ograniczenie polega na tym, że promocyjne paliwa maja limit 150 litrów miesięcznie. Co zrobić by nie mieć ograniczeń?

Wejście w posiadanie aplikacja Vitay nie wymaga skomplikowanych procedur. Każdy chętny na przystąpienie do programu lojalnościowego Orlenu podaje podstawowe dane i może korzystać z rabatów i punktów za zakupy na stacji. Ponadto może wykorzystać ten fakt i tankować ” na słupa”.

tankowanie paliwa
pixabay

Ten jeden haczyk pozwala korzystać z taniego paliwa bez ograniczeń

Z rządowej promocji  na paliwa można skorzystać jedynie 3 razy w miesiącu. Posiadacz aplikacji Vitay chcąc w pełni wykorzystać to, co mu zaoferowano musi zatem zatankować 3 razy w miesiącu 50-litrowy bak. Wiadomo zatem, że nie każdy z niej skorzysta ze względów technicznych- ma mniejszą pojemność baku.

Dlatego Polacy, którym przedsiębiorczości nigdy nie brakowało znaleźli sposób, by to zmienić. Jak pisze Bezprawnik, każdy kierowca może zachęcić bliskich do zainstalowania aplikacji Vitay i tankować tanie paliwa bez ograniczeń. Wiadomo, że nikt, kto chce ją zainstalować nie musi się legitymować ani prawem jazdy, ani samochodem.

To przydatne rozwiązanie dla dostawców, kierowców Ubera czy tych którzy chcą jeździć dłużej na tanim paliwie. Zaskakujące, że twórcy promocji nie poszli po rozum do głowy i dali możliwość wykorzystania limitu wszystkim kierowcom. Tym od mniejszych baków również. Takie ograniczenie powoduje, że Polak znów musi kombinować.

To najbardziej ekonomiczne samochody, jakie dziś kupisz. Są hitem sprzedaży przy wysokich cenach paliwa

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News