Taki kompaktowy SUV to bardzo mądry zakup. Ciekawa cena na start, świetny silnik i jeszcze 40 000 zł rabatu

W segmencie najbardziej poszukiwanych samochodów jest SUV, który okazuje się być bardzo ciekawą propozycją na zakup. To nie tylko dlatego, że jest modny, ale ze względu na cenę i bardzo poszukiwany silnik. Dla kierowców, którzy wstrzymują się z decyzją na zakup pojazdu w 100% elektrycznego to teraz świetna propozycja.

mutsubishi eclipse wnetrze suv jpg
Podaj dalej

Taki SUV oferuje moc 188 koni mechanicznych i jest z rabatem na zakup

Japończycy oferują w swoich salonach gorącą nowość z super rabatem- to kompaktowy SUV Mitsubishi Eclipse Cross. Pomimo tego, że marka nie może się pochwalić powalającą liczbą rejestracji swoich samochodów, to bez dwóch zdań taki model jest teraz świetną opcją. Po przeanalizowaniu staje się świetną propozycją w rankingu samochodów w relacji jakości do ceny.

Silnik benzynowy PHEV, 188 KM i rabat nawet 40 000 zł to recepta na mądry zakup samochodu. Taki silnik jest teraz poszukiwaną opcją, które pozwala nie martwić się jeszcze przez dłuższy czas ekologią i opłatami. Wybór takiego modelu w cenionym przez kierowców segmencie i to z napędem na cztery koła jest warty rozważenia, skoro jest dostępny od ręki i nie w tej konfiguracji nie ma konkurencji na rynku. Ile trzeba wydać za wersję bazową? Czytaj także: Taki SUV jest teraz numerem jeden aut dla Kowalskiego. Dzięki tej cenie i wyposażeniu przeżywa najlepszy komercyjny moment

Według polskiej oferty dostępnej na stronie, Mitsubishi Eclipse Cross dostępny w tańszej wersji INTENSE PLUS SA8 kosztuje 189 900 zł. Model z bogatym wyposażeniem podstawowym można jednak zakupić z rabatem. Posiadacze Karty Dużej Rodziny dostaną 40 000 zł zniżki, a ci bez 35 000 zł. Ponadto w ofercie finansowania takiego zakupu jest także leasing 103% i program Lease&Go.

W tej cenie oferuje kierowcy przejazd do 600 km zasięgu w trybie hybrydowym i do 55 km w trybie elektrycznym. Płynne, dynamiczne przyspieszanie jest możliwe dzięki układowi Twin Motor i 5-letnią gwarancję w standardzie. Co z wyposażeniem?

suv mitsubishi eclipse
foto: Mitsubishi.pl

Wszystko, co niezbędne, a nawet więcej już w cenie standardowej samochodu

Oprócz tego, że SUV wyposażony jest w 188-konny mechanizm hybrydowy plug-in ma dodatkowo napęd na cztery koła, więc jest bardzo ciekawą opcją dla osób poszukujących modelu terenowego, to oferuje na start bardzo ciekawe wyposażenie.

Kierowcy otrzymują m.in. elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne, podgrzewaną kierownicę ze skórzanym obszyciem, półskórzaną tapicerkę foteli i elektrycznie sterowane szyby w drzwiach przednich i tylnych. Mogą również w standardzie korzystać z wielu nowoczesnych systemów. Na przykład ostrzegających o ruchu poprzecznym podczas cofania (RCTA), o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW), czy ograniczających skutki kolizji czołowych (FCM).

Dzięki standardowemu wyposażeniu kierowcy korzystać z interfejsu Android Auto i Apple CarPlay, a także monitorować martwe pole w lusterkach (BSW) i korzystać z kamery cofania i systemu kamer 360 stopni. To wszystko sprawia, że jest to mocno niedoceniony SUV, którego teraz warto wziąć pod uwagę. NIE PRZEGAPKażdy z nich to teraz najczęściej wybierany SUV. Kierowcy mają powód – świetna relacja jakości do ceny

 

Przeczytaj również