Samochód w cenie hurtowej? Taki jest i świetnie się sprzedaje. Popularna marka w Polsce taki oferuje

Prawdą jest, że kupujący dziś samochód mają ogromny wybór, ale wszystko rozbija się o pieniądze, jakie trzeba na niego przeznaczyć. To i wyposażenie to kluczowe argumenty przemawiające za zakupem. Jeśli do tego dołożyć atrakcyjny wygląd i gabaryty idealne do miasta to taka opcja jest poszukiwaną wśród kierowców. Wśród takich opcji jest model nie dość, że tani, to jeszcze ekonomiczny.

fiat 500 ev cabrio samchód wnetzre
Podaj dalej

Taki samochód to z pewnością teraz najciekawsza opcja z takim napędem

Nowy samochód powinien już spełniać szereg wymogów. Z naciskiem na te ekologiczne, które już są rzeczywistością tysięcy kierowców. W gamie modeli dostępnych z takim napędem w jeden zasługuje na szczególną uwagę. Taki w domu to duże oszczędności w eksploatacji i można go mieć w „hurtowej” cenie.

Taki model posiada włoski Fiat, który stworzył go z myślą o kierowcach potrzebujących taniego samochodu do miasta. Koszt użytkowania jest minimalny, bo posiada napęd w 100% elektryczny. Na dodatek jest dostępny w wersji cabrio, dla tych którzy lubią czuć wiatr we włosach.

Pomimo tego, że mówimy o Fiacie 500 w elektrycznej wersji, to nie znaczy, że trzeba na niego wydać zawrotną 6-cyfrową kwotę z dwójką z przodu. Włosi nie zamierzają czynić tego modelem premium, a takim dla wszystkich. Do tego, że nie brakuje mu stylu, nie trzeba nikogo przekonywać. Ile za niego trzeba zapłacić?

fiat 500 ev cabrio samochod
Fiat

Atrakcyjna opcja więcej niż interesująca

Bez dopłat w programie Mój Elektryk taki samochód kosztuje 155 400 zł. Z dopłatą kosztuje mniej o co najmniej 18 750 zł. W tej cenie ma moc 95 koni mechanicznych i niezłe wyposażenie. Te ze względu na napęd różni się od tego oferowanego w modelu z silnikiem spalinowym.

Producent oferuje kierowcom w Polsce aż cztery promocje na ten model. Samochód można użytkować korzystając z opcji Smart Renting, pożyczki 0% ze stałą ratą, pożyczki 60/40 i w leasingu.

To fajna opcja na tanie podróżowanie i wyróżnianie się na ulicach miasta, która w wersji standardowej zawiera m.in.:
– poduszki powietrzne kierowcy, pasażera, boczne i kurtyny,
– czujniki zmierzchu i deszczu,
– autonomiczny system awaryjnego hamowania z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów
– bezprzewodowe Android Auto / Apple CarPlay,
– automatyczną klimatyzację,
– światła do jazdy dziennej LED
– Welcoming/Leaving Lights – funkcja oświetlania drogi do domu
– tempomat
-funkcję szybkiego ładowania do 50 kW
– system multimedialny z ekranem 10,25″.

To dlatego miejski samochód od Fiata jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli marki w całej Europie. Nowy Fiat 500 nawet jest zwycięzcą w plebiscycie Auto Lider 2023 w kategorii auto elektryczne. Takie cabrio to idealny stylowy i tani w użytkowaniu środek transportu dla tych, którzy szukają prostego i nieźle wyposażonego samochodu z etykietą eko. Do małych codziennych podróży jest wystarczającą opcją z zasięgiem do 257 kilometrów. Kierowcy mogą go doposażyć w jeden z czterech oferowanych pakietów: Komfort, Tech, Styl i D-Fence. Czytaj także: 3800 zł dla kierowcy za telefon w samochodzie. To nie żart, to nowy taryfikator mandatów

NIE PRZEGAP

Ten ukochany przez Polaków SUV jest bestsellerem marki w całej Europie. Kierowcy mają teraz na niego 14 000 zł zniżki

Przeczytaj również