Przebudował Teslę Model X i zszokował wszystkich. Wersja balistyczna oddaje 8 tys. strzałów i parzy espresso

Przebudował Teslę Model X i zszokował wszystkich. Wersja balistyczna oddaje 8 tys. strzałów i parzy espresso

Przebudował Teslę Model  X

Podaj dalej

Za chwilę zobaczysz Teslę, która serwuje największą dawkę adrenaliny spośród wszystkich modeli amerykańskiego producenta. Jeśli myślisz, że chodzi o osiągi, to się grubo mylisz. Ta konfiguracja jest na tyle szalona, że jej budowa zajęła właścicielowi ponad rok.

Przebudował nowiutki Model X. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał

Samochody od Elona Muska można podejrzewać o wszystko, nawet o to, że zaczną do ciebie strzelać, zaraz po tym jak zaserwują ci poranne espresso. Jeśli chcesz uzyskać codziennie dawkę adrenaliny, za kierownicą elektryka kanał YouTube Richarda Ryana, bardzo ci się przyda.

Znajdziesz tam najbardziej szalone rzeczy, testy maszyn, szalone akrobacje i wysadzanie rzeczy w powietrze. To nie pierwszy raz gdy montuje w samochodzie dziwne rzeczy. Nie uwierzysz ale stworzył nawet śmiercionośną Toyotę Prius. Dziś skupia uwagę na czołgach i Tesli.

W zeszłym tygodniu przetestował niezwykłą konfigurację samochodu elektrycznego. Wyposażył Teslę w kuloodporne szyby i całkowicie przebudował. Na koniec zamontował AK47. Na wypadek gdyby ktoś chciał postrzelać z elektryka.

przebudował teslę w wóz bojowy

Zmienił Teslę w wóz bojowy, by zrobić z niej twardziela

Jak zobaczysz, Richard Ryan przemalował Teslę na zielono, dodał kilka nitów i wygląda na twardziela. Aby mogła jeździć w terenie, dostała nową parę butów od Michelin Cross Climate, a złote koła od Vossen elegancko komponują się z całością.

Nadwozie doposażono w kilka bojowych akcentów. Ma dwie sakwy po bokach i uchwyt w którym wisi saperka. Na koniec wisienka na torcie- Tesla ma w bagażniku, gotowe stanowisko dla smakoszy kawy. Wystarczy chwila i już jest gotowe świeżutkie espresso. To nie koniec, znajdziesz tu jeszcze kubełek wypełniony lodem i kawą w puszczach, na wypadek gdybyś chciał się nieco ochłodzić.

przebudowal Teslę Model X

I nie zapominajmy o najważniejszym „elemencie” – elektronicznym wysuwanym wystrzałowym systemie z dwoma karabinami. Kiedy wyskakują z otwartych skrzydłowych drzwi, idzie się przestraszyć.

Richard pracował nad szaloną Teslą rok. Dziś konstrukcja o nazwie Model XR556 jest gotowa by odpalić  8000 strzałów na minutę i zaparzyć świetną kawę. Jak to wygląda? Możesz zobaczyć, w poniższym wideo.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News