Porsche 911 GT3 RS daje radę na trzech kołach. Ten twardy zawodnik, liczy na wskrzeszenie

Porsche 911 GT3 RS daje radę na trzech kołach. Ten twardy zawodnik, liczy na wskrzeszenie

Porsche 911 GT 3 RS

Podaj dalej

Nie lubimy oglądać świetnych i szybkich samochodów w złym stanie. W tym przypadku to delikatne określenie tego, co zostało z Porsche 911 GT3 RS.

Ten egzemplarz Porsche 911 GT3 RS bez wątpienia widział lepsze czasy, ale nadal robi wrażenie, nawet jeśli ma tylko trzy koła.

Dla Real Life Exotics wyzwania to codzienność

Nie wiadomo co doprowadziło do tego, że Porsche jest tak poobijane. Zaskakuje to, że nadal może się poruszać.  Większość ciężaru spoczywa na tylnych oponach a jak widać na filmie, nie ma problemów ze skrętem w lewo.

Za pośrednictwem Instagramu Real Life Exotics, możemy obejrzeć kilka krótkich filmów pokazujących, jak jeździ po ich warsztacie. Na jednym z nich, omal nie zaliczył spotkania z policją.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Real Life Exotics (@real.life.exotics)

 

Real Life Exotics postawiło na nogi i dało drugie życie m.in Ferrari 812 Superfast, ale to Porsche może być bardziej wymagające. Ma spore uszkodzenia ramy, które widać na bardziej dramatycznym wideo na kanale YouTube z Real Life Exotics.

Porsche 911 GT3 RS to twardy zawodnik

Ten samochód zakupiony na aukcji uszkodzonych pojazdów, ma oderwany błotnik, zniekształcone drzwi po stronie kierowcy i wnętrze pełne zepsutych części. To może sugerować, że GT3 RS prawdopodobnie skończy jako samochód na części.

Porsche 911 GT 3 RS

To właściwie dowód na to, jak solidna jest robota Porsche pod względem struktury body, ale te rany mogą okazać się śmiertelne.

Większość śledzących kanał na YouTube jednak ma nadzieję, że Porsche GT3 RS dostanie drugie życie.

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News