Pieniądze szczęścia nie dają? To obejrzyj to satynowe BMW M8 Competition

Pieniądze szczęścia nie dają? To obejrzyj to satynowe BMW M8 Competition

satin-black-bmw-m8-competition-gran-coupe

Podaj dalej

Ostatnia generacja BMW M3 i M4 nie jest ulubioną, a to za sprawą brzydkich nerek. Dziś ten tytuł bez wątpienia należy do M8, które dzięki swojej eleganckiej stylizacji, wykręca przechodniom szyje. Pazur i szyk to przepis na idealny samochód.

Ten egzemplarz łączy wszystko, co najlepsze w linii M

Egzemplarz BMW M8 Competition Grand Coupe oferuje wszystko, czego potrzebuje idealny samochód. Dużą przestrzeń bagażową i dynamikę jazdy godną dzikiej bestii.

Jeżeli masz słabość do takich samochodów, to dobrze trafiłeś, bo satynowe M8 w świetle reflektorów ubrane w felgi od Vossen to widok, który idealnie łączy styl i osiągi.

Grand Coupe kręci się po Nowym Jorku na felgach EVO-2, które są dostępne w średnicach od 19 do 24 cali i szerokości 8,5-13. Koszt w zależności od rozmiaru i wykończenia, to od 31 tys. do 40 tys. złotych za komplet.

BMW M8 Competition

BMW M8 Competition Grand Coupe da ci dużo szczęścia

Prawdopodobnie to gustowne obuwie widziałeś już na Ferrari 458, Lamborghini Huracan, Porsche 911 Spyder albo Tesli Model X. Zadziwiające jak felgi w duecie z kontrastowymi czerwonymi zaciskami potrafią przykuć uwagę. Samochód oprócz eleganckich butów do biegania od Vossen, żadnych modyfikacji nie posiada.

Pod maską czeka widlaste V8 z podwójnym doładowaniem gotowe na każde wezwanie. Jednostka o pojemności 4,4 l generuje 625 KM i 720 Nm. Satynowa piękność osiąga maksymalną prędkość 305 km/h, a sprint do setki zajmuje jej 3,2 sekundy.

Gdybyś chciał je kupić, to informujemy, że cena modelu startuje od 831 tys. zł. Zanim je kupisz, koniecznie zafunduj sobie szkolenie na torze, bo to najszybsze BMW w historii.

Vossen
BMW M8 Competition
foto: Vossen

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News