Oto najnowsze Lamborghini Aventador od Liberty Walk. To najdroższy zestaw body, jaki kiedykolwiek powstał [ZDJĘCIA]

Oto najnowsze Lamborghini Aventador od Liberty Walk. To najdroższy zestaw body, jaki kiedykolwiek powstał [ZDJĘCIA]

lamborghini aventador od liberty walk 2

Podaj dalej

Japoński mistrz tuningu Liberty Walk, zawsze dostarcza klientom wyjątkowe samochody, takie jak to Lamborghini Aventador. Fabryczny samochód niczym już nie przypomina siebie, bo doprawiono go według przepisu Kato-San i pokazano tuż przed Tokyo Auto Salon.

Lamborghini Aventador od Librety Walk to jeden z 20 jakie powstaną

Liberty Walk od lat buduje z pasją samochody dla swoich klientów. Ten egzemplarz Lamborghini Aventador w kolorze żółtym, to wersja przedpremierowa jaką będzie można oglądać na Tokio Auto Salon.

Japończyk słynie z tego, że potrafi tworzyć dzieła sztuki i rozkochuje w nich swoich klientów, niezależnie od tego, czy chodzi o Lamborghini czy Toyotę Suprę.

lamborghini aventador od liberty walk
Facebook Liberty Walks, Kato Wataru

Sposób na udany tuning powstaje według specjalnego przepisu, który obejmuje poszerzenia karoserii, nowe koła i pneumatyczne zawieszenie. Całości dopełnia obłędy kolor i danie jest gotowe do odbioru.

Żółte Lamborghini Aventador, które oglądasz na zdjęciach, to trzeci z dwudziestu samochodów jakie powstaną w wyjątkowej specyfikacji od Liberty Walk. Wygląda obłędnie, chociaż podejrzewamy, że widok na żywo powala na kolana. Niestety tylko nieliczni będą mieli szansę obejrzeć go z bliska.

lamborghini aventador od liberty walk 2
Facebook Liberty Walks, Kato Wataru

Klienci mają do wyboru 4 różne opcje

Samochody od Liberty Walk są nie tylko rzadkie ale też wyjątkowo drogie. Za wersję wykonaną z włóknem węglowym trzeba zapłacić 94 600 USD (374 032,22 zł). Gdybyś chciał dodać trochę suchego węgla do mieszanki, to koszt wzrośnie do 109 450 USD (432 746,58 zł).

Dla tych, którzy lubią wysoko stawiać poprzeczkę Libery Walk ma specjalną wersję za jedyne 123 200 USD (487 111,73 zl). W zamian za to dostaniesz samochód, który zawsze wyróżni się z tłumu.

lamborghini aventador od liberty walk 3
Facebook Liberty Walks, Kato Wataru

Wersja całkowicie wykonana z włókna węglowego pozwala na zakup drugiego Aventadora, albo jak wolisz 13 Daci Logan z LPG. Wydasz na to, aż 187 000 USD, co stanowi w przeliczeniu na polską walutę 739 366 złotych.

To najdroższy zestaw body, jaki kiedykolwiek wyprodukowało Liberty Walk. Jeśli myślisz, że Kato-San będzie miał problemy ze znalezieniem klientów, to bardzo się mylisz. Nawet jeśli ta cena nie zawiera systemu air ride i felg.

Kto nie chciałby mieć w zasięgu wzroku i ręki japońskiej wersji samochodów z ery kultowego Fast&Furious?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News