Nowiutki hybrydowy Seat Leon to teraz prawdziwa okazja. Wszystko przez czterocyfrowy rabat

Samochody marki Seat należą do grupy chętnie kupowanych w naszym kraju. Decyduje o tym cena, wyposażenie oraz fakt, że marka należy do uznanej grupy Volkswagen. Teraz w katalogu jej modeli znajdziemy bardzo pożądany napęd w bardzo korzystnej cenie z rabatem.

interior-view-seat-leon-leather-sport-steering-wheel
Podaj dalej

Hybrydowy Seat Leon to teraz prawdziwa okazja

Jak powszechnie wiadomo, Seat nie należy do marek liderów w elektromobilności. Jednak ma w swoim portfolio ciekawą opcję z silnikiem hybrydowym typu plug-in. To teraz popularny mechanizm pozwalający być eko, zanim zdecydujemy się na napęd w 100% elektryczny.

Takie rozwiązanie pod względem napędu czyni samochód prawdziwie uniwersalnym. W codziennym użytkowaniu zdecydowaną większość kilometrów pokonamy na napędzie elektrycznym. Taki pozwala bowiem pokonać dystans od 50 do 60 km. W rezultacie pozostają nam jedynie koszty paliwa dla silnika benzynowego podczas jazy autostradami i drogami szybkiego ruchu.

Świetną propozycją jest teraz  Seat Leon e-Hybrid. Model z rabatem w najtańszej wersji kosztuje 114 300 zł. W konfiguracji z silnikiem elektrycznym, automatyczną skrzynią biegów dysponuje mocą 110 KM i pojedzie z prędkością maksymalną 192 km/h. Mocniejsza wersja z silnikiem o poj. 1,5 l ma moc 150 KM i kosztuje 122 700 zł.

Tak więc, o ile możemy naładować samochód w domu, w pracy lub z publicznych ładowarek to warto pokryć różnicę w cenie między klasycznym modelem benzynowym. Nie ma co ukrywać, iż w perspektywie przyszłych opłat hybryda typu plug-in to znacznie lepsze rozwiązanie, jeśli nie chcemy pojazdu w 100% elektrycznego.

Niniejszy artykuł nie stanowi treści sponsorowanej

seat-leon-hybrid-magnetic-tech-colour-charging-station
seat-leon-hybrid-magnetic-tech-colour-charging-station

Oferta na hybrydowego Seata jest ograniczona czasowo

Seat Leon e-Hybrid okazuje się jednym z najlepszych, między innymi pod względem stosunku ceny do jakości. Przy wszystkich aktualnych promocjach i rabatach wersja Style jest bardzo atrakcyjna, chociaż wersja traci nieco na ładowności bagażnika. To jednak drobny mankament w stosunku do wielu korzyści. Warto wiedzieć, że hybrydowy Leon jest także w wersji Sportstourer. To bardziej rodzinna propozycja, która staruje z pułapu 117 500 zł po rabatach.

Wśród zalet tej propozycji jak wspomnieliśmy, jest wyposażenie pozostające w dobrej relacji w stosunku do ceny. Wersja Style może się pochwalić wieloma systemami wspomagającymi kierowcę. Ponadto pakiet komfort dla wersji FR jest o ponad 2000 zł taniej.

Seat Leon Style eTSI posiada także m.in.:
-7 poduszek powietrznych,
– Media System z 8,25-calowym kolorowym ekranem dotykowym, Radio FM, 2 x USB typu C z przodu oraz funkcją Bluetooth®,
– 16-calowe felgi aluminiowe DESIGN,
– Sportową kierownicę wielofunkcyjną obszytą skórą,
– czujniki parkowania z tyłu,
– automatyczną klimatyzację trzystrefową,
– elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne.

W tej sytuacji to model warto rozważenia. Biorąc nawet pod uwagę, że wersja standardowa nie jest tą, którą klienci chcą kupować. Perspektywa zaoszczędzenia na rabacie oraz późniejsza na paliwie, czynią hybrydowego Seata Leona atrakcyjnym w zakupie. Trzeba się jednak pospieszyć, bo oferta  traci ważność 31 marca 2024 r. Czytaj także: To najlepsze samochody dla seniorów. Spełniają konkretne wymagania i są komfortowe

rabat Seat Leon 2024
Seat Leon 2024 jest teraz z rabatem na 6000 zł
interior-view-seat-leon-leather-sport-steering-wheel
Widok wnętrza, Seat-Leon

Copyright © WRC Media. Redakcja zastrzega wykorzystywanie niniejszej treści w zewnętrznych publikacjach, bez podania źródła (link do artykułu). Takie działanie będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej.

Przeczytaj również