Nowiutka Dacia nagrodą w loterii internetowej. Producent wydał w tej sprawie ważny komunikat

Nowiutka Dacia nagrodą w loterii internetowej. Producent wydał w tej sprawie ważny komunikat

dacia nowy samochód hybryda

Podaj dalej

Producent budżetowych samochodów, które cieszą się olbrzymim wzięciem nie zawsze ma powody do dumy, bo na rodzimym rynku Dacia zmaga się ze sporym problemem. To cena jaką płaci za pozycję lidera, a na której jak wiadomo można nieźle zarobić.

Dacia wydała oświadczenie dla rumuńskich klientów w sprawie loterii

Dacia opublikowała ważną informację skierowaną do klientów w swoim rodzimym kraju. Wszystko za sprawą krążącej w mediach informacji o darmowym samochodzie od producenta, jaki można otrzymać biorąc udział w loterii.

Jak się okazuje to rzadki przypadek, gdy wizerunek popularnej marki wykorzystuje się do oszustw. Dacia bowiem twierdzi, że obecnie nie prowadzi żadnej kampanii, w której oferuje w ramach nagrody jeden ze swoich nowych samochodów.

Wszelkie tego typu kampanie jakie prowadzi jedynie korzystając z oficjalnych kanałów informacyjnych. Należą do nich m.in. strona producenta i oficjalne kanały mediów społecznościowych. Każdy inny kanał informacyjny to zwykłe oszustwo.

O tym trzeba wiedzieć

Chociaż w tym przypadku Dacia ma do czynienia z oszustwem tylko na terenie kraju z jakiego pochodzi, warto wiedzieć jak łatwo można paść ofiarą wyłudzaczy danych osobowych. Dlatego trzeba zwrócić uwagę na strony jakie mogą wiarygodnie służyć za źródło oficjalnej informacji. Powinny one posiadać odpowiednią domenę-właściwą dla danego kraju.

Każdy, kto występuje z prośbą o udział w konkursie i nie wykorzystuje oficjalnych stron marki, to potencjalny złodziej naszych danych, albo co gorsza pieniędzy. Firma prosi o czujność i udział jedynie w takich akcjach, jakie oficjalnie organizuje.

Ten samochód premium kosztuje niewiele więcej niż Dacia Spring, a jest od niej lepszy- prawie we wszystkim

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News