Nie ma co się śmiać! Ta Lamboyta Urav przeżyje każde Lamborghini Urus

Nie ma co się śmiać! Ta Lamboyta Urav przeżyje każde Lamborghini Urus

lamboyota-urav przezyje lamborghini urus

Podaj dalej

Lamborghini Urus jest zapewne marzeniem wielu kierowców. Nie dziwi zatem fakt, że znalazł się kreatywny kierowca, który zaadoptował włoski styl do japońskiego crossovera. Ta konstrukcja to pierwszy model o nazwie Lamboyta Urav.

Ma „styl” Lamborghini Urus i niezawodność RAV4

Poznaj Lamboyota URAV4 , nowoczesną konstrukcję, która łączy ze sobą włoski egzotyczny styl i japońską niezawodność Toyoty.

Udostępniona użytkownikom Reddit, być może przeżyje każdego Urusa, biorąc pod uwagę niezawodność Toyoty RAV.

Konstruktor powinien ulepszyć w tym celu jeszcze kilka rzeczy, ale patrząc, na ręcznie wykonane panele nadwozia wierzymy, że sobie poradzi. Zwłaszcza że dysponuje świetną drukarką 3D.

Wydaje się, że to dobra rzecz, bo niezawodność Toyoty RAV4 już dawno udowodniono. Jeżeli właściciel tej szalonej podróbki SUV-a od Lamborghini dobrze się nim zaopiekuje, wierzymy, że przeżyje każdego Urusa.

lamboyota-urav przezyje lamborghini urus
Reddit, alejandrobarreto230

Kiedy spragnieni kierowcy tworzą własnego Urusa, producent szykuje facelifting

Włoski producent sportowych samochodów obecnie pracuje nad odświeżeniem swojego świetnego SUV-a. Chociaż prototypów nie widziano od dawna, to premiera powinna mieć miejsc na początku przyszłego roku.

Nowe odświeżone Lamborghini Urus 2022 konstrukcyjnie niewiele się zmieni. Otrzyma nowe przednie i tylne zderzaki oraz światła. Wraz z face liftingiem Urusa ma się pojawić wariant EVO, który będzie lżejszy i mocniejszy.

Całkiem możliwe, że zelektryfikowana wersja, przypuszczalnie z hybrydowym układem napędowym, osiągnie moc ponad 800 KM.

lamboyota-urav przezyje lamborghini urus
foto: Reddit

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News