Kosztuje mniej niż Dacia Duster i jest tak samo dobry, a nawet lepszy. Ma więcej stylu i jeździ nawet na LPG

Sława jest tym, co nie jest wieczne i odchodzi, gdy pojawi się ktoś lepszy, co ma miejsce w przypadku auta, jakim jest Dacia Duster. Kiedy już wszyscy myślą, że nic jej nie zaszkodzi, pojawia się oszczędny, tani i niezawodny SUV, który ma wiele opcji.

SsangYoung lepszy niz dacia
Podaj dalej

Ssangyong Tivoli – dobrze zaprojektowany i nieźle wyposażony jak Dacia

Ssaangyong Tivoli, podobnie jak Dacia to mały SUV o długości 4,22 m, który oferuje bagażnik o pojemności 427 litrów. Kierowca może tu wybierać pomiędzy dwoma silnikami benzynowymi o mocy 128 lub 163 KM. Zużywają one ok. 7 litrów paliwa na 100 kilometrów. Skrzynia biegów może być manualna lub automatyczna z sześcioma biegami.

W podstawowym poziomie wyposażenia zwanym Crystal znajdziesz m.in.:

-system kontroli zjazdu ze wzniesienia,

-asystenta zmęczenia kierowcy,

-wielofunkcyjną kierownicę,

-klimatyzację,

-radio CD MP,·

-bluetooth,

-komputer pokładowy,

-ABS, EBD, mocowania ISOFIX i asystenta startu.

Napęd, jaki oferuje Tivoli, jest na przód, ale wariant droższy z silnikiem benzynowym 1.5 T-GDi napędza wszystkie koła jednocześnie. Co najważniejsze, silniki benzynowe mogą pracować na LPG, dzięki czemu kierowca może liczyć na oznaczenie ECO i oszczędność paliwa.

SsangYoung Tivoli lepszy niz dacia
SsangYoung Tivoli

Bardzo atrakcyjna cenowo oferta

Ssangyong Tívoli jest już dostępny od 80 990 zł w wersji Crystal, którą można uzupełnić o atrakcyjne promocyjne pakiety: Comfort, Connect, Elegance. To koszty podobne do tych, jakie trzeba ponieść, by w garażu pojawiła się nowa Dacia Duster.

Duster jest o 9 centymetrów dłuższy i ma nieco większy bagażnik (445 litrów), ale moc oferowana przez silnik wersji  Essential pozostaje na marnym poziomie 100 KM.W ofertach salonów można kupić w promocyjnej cenie 80 790 zł, egzemplarz ze 163-konnym silnikiem, wyposażony w dodatkowy pakiet Komfort.

SsangYoung lepszy niz dacia
SsangYoung

Przeczytaj również