Dacia Duster w śmiesznie niskiej cenie. Marka oferuje SUV-a z napędem 4x4 za 33 zł dziennie

Dacia Duster w śmiesznie niskiej cenie. Marka oferuje SUV-a z napędem 4x4 za 33 zł dziennie

dacia duster w promocyjnej cenie fl

Podaj dalej

Rumuńska marka Dacia oferuje swoje modele w przystępnych cenach i nieźle wyposażone. W ofercie producenta, pomimo tego nie brakuje różnych ofert finansowania zakupu nowego samochodu. Obecnie Dacia Duster w wersji 4×4 jest dostępna w wielu opcjach, w tym za nieco ponad 33 zł dziennie.

Dacia Duster w wersji 4×4 w świetnej śmiesznie niskiej cenie

Zakup nowego auta marki Dacia jest możliwy dzięki wielu opcjom finansowania. Samochody są dostępne z opcją zakupu w kredycie 50/50, leasingu 105,5%, w promocyjnym kredycie smart start czy najmie długoterminowym.

Hiszpański oddział Dacii oferuje zaś Dacię Duster z napędem na cztery koła za jedyne 33 zł dziennie. Zakup samochodu rozłożony na 36 rat to najlepsza oferta dla tych, którzy chcą mieć najlepszego taniego i nowego SUV’a z większą ilością funkcji na wyposażeniu. To dlatego, że Dacii nie wystarczy bycie jedynie tanią marką. Zawsze ma najlepsze oferty, które pozwalają wprowadzić na ulice jej samochody.

Oferowany w promocji Duster ma 1,5-litrowy silnik wysokoprężny Blue dCi o mocy 115 KM i maksymalnym momencie obrotowym 260 Nm. Skrzynia biegów ma sześć biegów, które czuwają nad pracą napędu na wszystkie koła. Dacia deklaruje średnie zużycie paliwa w Dusterze na poziomie 5,5 litra na 100 kilometrów i emisję CO2 na poziomie 140 g/km.

dacia duster za jedyne 33 zl dziennie
Dacia

Tylko nieco ponad 33 złote dziennie

Tego lata bohaterem w Hiszpanii jest Dacia Duster w wersji 4×4. Oferta, którą proponuje rumuński producent, obejmuje finansowanie wielu opcji, które pozwalają na zakup tego auta za jedyne 7 euro dziennie. Ostateczna cena to oczywiście blisko 21 000 euro (100537,50 zł). Co dokładnie proponują Hiszpanie klientom?

Oferta finansowania zakupu Dustera 4×4 daje samochód w ręce każdego chętnego kierowcy w zamian za 21 247 euro. Są one finansowane poprzez wpłatę w wysokości 3020 euro. Następnie w 36 miesięcznych ratach w wysokości 210 euro i ostatniej racie w wysokości 15 609 euro. Ponadto, tę ostatnią należność kupujący może refinansować i nadal płacić w ratach, zachowując nowy samochód lub zapłacić w całości.

Tradycyjnie jest możliwa sprzedaż pojazdu danej marce za jakąkolwiek wartość, jaką w danym momencie uważa się za stosowną i zatrzymania innego, bardziej nowoczesnego samochodu od Dacii. Co wiąże się z zawarciem nowej umowy finansowej. Prowizja wynosi 608 euro, a odsetki za operację sięgają 3536 euro.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News