Klienci robią wielkie oczy na widok ceny najtańszej hybrydy na rynku. Rywal MG ma najlepszą ofertę

Klienci poszukujący tanich modeli mogą wybierać w ofercie budżetowych marek, ale jeśli chodzi o hybrydowy rodzinny model, to wydawałoby się, że będzie trudno o niską cenę. Tak jednak nie jest, bo Dacia właśnie rzuciła wyzwanie MG Motor.

Dacia Jogger rodzinna hybryda alternatywa dla MG Motor
Podaj dalej

Nawet MG Motor  nie ma lepszej oferty na rodzinną hybrydę

Nie jest tajemnicą, że klienci nieprzekonani jeszcze do pojazdów w 100% elektrycznych preferują modele oszczędne, które noszą etykietę eko, ale nie są elektryczne. To pozwala im czuć się komfortowo i nie obawiać się o brak dostępu do wtyczki.

Zapotrzebowanie na tego typu modele rodzinne jest duże, ale nie każdy może sobie pozwolić na zakup SUV-a z poszukiwanym napędem hybrydowym. Klienci coraz częściej wtedy wybierają tanie modele benzynowe w popularnym nadwoziu od MG Motor lub Dacii. Rumuński producent, widząc lukę na rynku w tego typu modelach, rzucił wyzwanie nowej marce w Polsce, która kradnie mu klientów.

Teraz najtańsza hybrydowa opcja idealna dla całej rodziny, jaką znajdziemy na rynku to Dacia Jogger Hybrid.

Alternatywa MG Motor Dacia Jogger Extreme
Dacia Jogger Extreme

Wyjątkowo przestronne wnętrze nawet dla 7 pasażerów

Dacia rzuciła wyzwanie oczekiwaniom europejskiego rynku samochodów rodzinnych. W ofercie znajdziemy teraz Dacię Jogger w cenie początkowej 86 050 zł lub 90 550 zł (7-os wersja). Jednak to najnowsza wersja z napędem hybrydowym robi największe wrażenie cennikiem.

Tym modelem Dacia rewolucjonizuje segment minivanów, który już od dawna znajduje się w cieniu SUV-ów. Nowa oferta to świetna opcja dla tanich modeli konkurentów. Nie jest tajemnicą, że MG Motor ma już w przygotowaniu odnowione modele z napędem hybrydowym. W związku z tym oferta Dacii pojawia się w odpowiednim momencie. Trudno o lepszy stosunek jakości do ceny.

Jogger wyróżnia się w gamie rodzinnych modeli. Na jego wyjątkowość składa się przestronne wnętrze, wydajność silnika HEV i maksymalny poziom wyposażenia. To wyjątkowe połączenie komfortu i wyposażenia w naprawdę atrakcyjnej cenie dodatkowo posiada pożądaną etykietę eko.

Gamę Dacii Jogger w wersji 7 os. podzielono na cztery poziomy: Extreme+, Essential, Expression, Extreme. Wersja HEV jest dostępna tylko z trzecią i czwartą. Szczególnie atrakcyjną opcją Dacia Jogger Extreme, która oprócz siedmiu miejsc ma pełne wyposażenie w cenie 118 850 zł.

W przypadku wersji 5-os. Jogger występuje w trzech pozioma wyposażenia i tylko dwie oferują napęd full hybrid. Najbogatsza pod względem wyposażenia kosztuje 114 350 zł, niższa Expression to wydatek 109 550 zł. W obu przypadkach otrzymujemy nowy rodzinny samochód o mocy 140 KM i maksymalnej prędkości 167 km/h.

Dacia oferuje teraz klientom w standardzie m.in. liczne poduszki powietrzne i kurtyny, systemy wspomagające, czy cyfrowy, kolorowy zespół zegarów 7″. Trudno znaleźć drugą, rodzinną i tak korzystną ofertę za tak niewiele, jak zrobiła to Dacia.

Przeczytaj również