Kierowco, lubisz ścinać zakręty? Zbierzesz za to kilka punktów i mandacik

Kierowco, lubisz ścinać zakręty? Zbierzesz za to kilka punktów i mandacik

Podaj dalej

Poniedziałek zapisze się w pamięci kierowcy Volkswagena, jako dzień w którym zakończył przygodę za kółkiem tego samochodu. Chwilę po 12- tej prowadził go po raz ostatni, bo obecnie jedynie złomiarze mogą być zachwyceni jego stanem.

Zdarzenie o jakim mowa miało miejsce w Końskowoli, na ulicy Pożowskiej. To tam funkcjonariusze policji trafili na leżący na plecach samochód.

Kierowca chłodni okazał się totalnym brakiem empatii

Według ustaleń policji, do wypadku przyczynił się kierowca ciężarówki, wyposażonej w chłodnię. Postanowił wejść szeroko w zakręt i zaskoczyć jadącego z naprzeciwka kierowcę osobówki.
Ten niestety nie miał wyboru i chcąc uniknąć czołówki zjechał na pobocze. W rezultacie samochód wypadł z drogi i dachował w rowie.

Kierowca ściął zakręt
Lublin112

Ucieczka z miejsca zdarzenia, to nie jest dobry pomysł

Na miejscu wypadku interweniowała straż pożarna , zespół ratownictwa medycznego oraz policja. 60-latek nie odniósł na szczęście żadnych poważnych obrażeń, ale sprawcę tego wypadku to kompletnie nie interesowało.

Odjechał z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy poszkodowanemu człowiekowi. Funkcjonariusze policji prowadzą w tej sprawie czynności i intensywnie poszukują sprawcy zdarzenia. Wiadomo jedynie, że samochód posiadał szarą zabudowę.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

Na drogach nie ma miejsca dla samozwańczych królów szos. Taki typ kierowcy trzeba skutecznie eliminować i najlepiej przesadzić na rower. Życie to nie gra a przyznane punkty, kończą się odebraniem prawa jazdy na co najmniej 3 lata. Ponadto ubezpieczyciel bardzo chętnie puści cię z torbami.

Kierowca ściął zakręt
Lublin112

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News